Sarıyer eşya depolama hizmetimiz ile ev eşyalarınızı depolarıma koyuyoruz. Depolama hizmetlerinin görülmemiş bir kalitede sunulmakta olduğu firmamız, sizleri memnun edebilmek için bu özel hizmetleri geçmişten bugüne devam ettirmektedir.

Sarıyer Eşya Depolama Hizmeti
Sarıyer Eşya Depolama – Çekyat

Çeşitli sebeplere bağlı olarak depolama ihtiyaçlarında bazen amacınız eski mobilyalarınızı bir köşede çürütmek yerine güvenilir alanda saklamak amacı olabilir? Bazen çıkan tayin sonrasında sahip olduğunuzun eşyalarınızın bulunduğu ilde kalması gerekmesi gibi çeşitli sebepler sonucunda depolama konusunda firmalardan destek alınmaktadır.

Bazı müşterilerimiz aldığı mobilyalarını, geciken ev teslimatından dolayı güvenilir bir biçimde saklayabilecekleri alan aramaktadır. Durum her ne olursa olsun, tek bildiğimiz iş eşya depolama hizmeti olmaktadır. Bu nedenle sebebine bakmaksızın özel eşyalarınızı büyük bir hassasiyet çerçevesinde saklıyor ve en ufak bir zarar bile görmesini önlüyoruz.

Sarıyer ev depolama anlamında ihtiyaçlarınıza özel çok çeşitli alternatifler bulabileceğiniz firmamız, sizler için sektörde var olmaktadır. Zaman zaman başımıza gelen ve ansızın ortaya çıkan depolama ihtiyaçlarında hem nakliyat hem de depolama konularında yanı başınızda bulunmaktayız. Gelişmiş teknolojik ürünleri, cihazları, araçları bünyemize sizler için dahil ederek en özel şekilde hizmetlerimizi yürütüyoruz.

Ev eşyalarının başına en ufak bir zarar gelmeden saklanabilmesi için dayanıklı ve çevrenin olumsuzluklarından etkilenmeyen depo alanlarının var olması gerekmektedir. Aşırı sıcaklar ve nem gibi durumlar eşyaların yapısını bozarak kötü bir kokuya sahip olmasını da beraberinde getirmektedir. Sarıyer depolama firması olarak; sağlıklı depo alanımızı uzun yıllardan bu yana sizler için hazırlıyor ve kullanımınıza sunuyoruz.

Sarıyer Ev Depolama

Sarıyer ev depolama hizmetlerini Sarıyer ve yakın çevresinde firma olarak en iyi bizler sunabilmekteyiz. Etkileyici bir hizmet kalitesi ile günden güne büyürken, attığımız adımlardan emin olarak sizler için tüm Sarıyer’de birbirinden farklı depo alanları düzenliyoruz.

Sarıyer Eşya Depolama Firmaları
Sarıyer Eşya Depolama – Salon

Farklı türlere sahip eşyalar ve malzemeler uzun zaman boyunca hiçbir sorun yaşanmadan saklanabilmesi için ortamın uygun olması gerekmektedir. En başta gerekli temizlik işlemlerinin aksatılamadan yürütülmesi büyük bir faktördür. Sarıyer eşya deposu firmamız, bu konuda üstün bir performansa imza atabilmektedir. 

Sarıyer kiralık eşya depolama alanlarımız, müşterilerimiz için çok farklı büyüklüklerden oluşmaktadır.  Her bir alanın temizliği aynı titizlik içerisinde yürütülmekte tavandan zemine varıncaya kadar her bir nokta özel dezenfektanlarla temizlenmektedir. Yapılan temizliğin ardından ortada toz ve haşerelerden hiçbir böcek bulunmamaktadır.

Depo alanlarımızda çok sayıda farklı müşterilerimizin eşyaları titizlikle saklanırken siz değerli müşterilerimizin eşyaları ile karışma gibi bir durum meydana gelmemektedir. Her bir eşya kendine ait depo giriş etiketiyle sisteme kayıt edilmektedir. Her bir farklı müşteriye ait eşyalar, farklı metrekarelere ait bölmelerde özel olarak saklanmaktadır. Bu nedenle karışma ya da kaybolma gibi bir olasılığı ortadan tamamen kalkmaktadır.

Sistemimiz sahip olduğu saklama prosedürlerine uygun olarak geliştirilmiş bir etiketleme kodunu her bir eşyaya eklemektedir. Depoya girmeden etiketlemeler tamamlanmış bir şekilde yerine folk liftler aracılığıyla büyük bir profesyonellikle yerleştirilmektedir. Sarıyer eşya depolama firmamız, günden güne daha fazla detaya önem vermekte ve vermiş olduğu hizmetler ile müşterilerinin memnuniyetini kazanabilmektedir.

Sarıyer Eşya Depolama Hizmetlerimiz

Sarıyer eşya depolama hizmetimiz, değerli müşterilerimiz için birbirinden farklı hizmetlerin birçoğunu bir arada sunabilmektedir. Farklı talepler ile karşımıza çıkan müşterilerimizi geri çevirmeksizin taleplerine uygun bir hizmeti sağlayarak memnun edebilmenin çabasını sürmekteyiz.

Eşya depolama gerçek anlamda bir sorumluluk ve hassasiyet gerekmektedir. Emanet edilen yüzlerce farklı eşyanın en özlü biçimde saklanabilmesi büyük bir başarı göstergesidir.

Firmamız eşya depolama hizmetlerinden yararlanabilmek için verilen numaralardan iletişim kurabilir ve detaylı bilgileri kolayca alabilirsiniz.

1) Güvenli Eşya Taşıma Hizmeti

Güvenli eşya taşıma konusunda aradığınız kaliteli hizmetleri firma olarak büyük bir profesyonellik ile sağlamaktayız. Güveninizi kazanabilmek adına taşıma işlemlerinin öncesinde eşya poliçesi sağlayarak tüm eşyalarınızı oluşabilecek hasarlara karşın koruma altına alıyoruz.

Yaşam içerisinde var olan çeşitli olumsuzluklar bazen istenmeden yaşanabilmektedir. Yağmur, kar, su baskını, deprem, yangın ve haşerelerin basması sonucu eşyalarda bir takım hasar durumları yaşandığını bilmekteyiz. Bu gibi durumlar oluştuğu anlarda firmamız eşyaların maddi değerini hiç zaman kaybetmeden sağlamaktadır. Şu ana kadar firmamız bünyesinde bu şekilde herhangi bir olumsuz durum yaşanmamıştır.

2) Eşyanın Teslimi

Eşya teslimi, saklanan eşyaların uzun yıllar, aylar, haftalar hatta günler sürmesinin ardından oldukça pratik bir şekilde firmamız tarafından sağlanmaktadır. Akıllı etiketleme ayrıcalığı ile sistem üzerinden sadece saniyeler içerisinde eşyalarınızın hangi bölümde depolandığı ortaya çıkarılmaktadır.

Akabinde tüm eşyalarınız folklift yardımı ile bulundukları bölümden çıkarılarak nakliyat araçlarımıza alınarak yeni adreslerine titizlik içerisinde de teslime dilmektedir. Siz değerli müşterilimiz de üzerinde doya doya yaşam sürmesi kalmaktadır.

3) Zamanında Hizmet

Sarıyer eşya depolama firmamız müşterisi ile anlaşma sağladığı tarihe ve saate daima sadık kalmaktadır. Bu noktada sizlere belirtilen gün ve saatte eşyalarınızın taşınarak ilgili depolara yerleştirilmesi tarafımızca yapılmaktadır.

4) Depolama Sözleşmesi

Firmamız anlaşma sağladığı müşterisi ile depolama sözleşmesi imzalamaktadır. Bu sözleşme eşyalarınızı tespit etmek için gelen ekspertiz tarafından getirilmektedir. Sözleşme içerisinde eşya içeriği, eşyaların saklanma süresi ve verilen hizmet içeriğinin tamamı detaylı bir şekilde yer almaktadır.

Sarıyer Ev Eşyası Depolama

Sarıyer ev eşyası depolama şirketi olarak görev yürütmekte olan firmamız, büyük bir hizmet kalitesi sağlamaktadır. Eşyalarınızı kaliteli ortamlarda durması ile kalmıyor sizler için güvenlik personelleri ile korunmasını sağlıyoruz. Tüm bunların yanı sıra 7/24 özel kamera sistemleri ile kaydedilmektedir. Oluşabilecek herhangi bir hırsızlık durumuna karşın tüm sisteme anlık olarak haberdar edilmektedir.

Sarıyer Eşya Depolama Ücretleri
Sarıyer Eşya Depolama – Araç İçi

Sarıyer ev eşyası deposu firmamız depolama konusunda sizlerin de ihtiyaçlarına özel çözümler sunabilmek için işine devam etmektedir. Eşyalarınız türüne ve cinslerine aldırış edilmeksizin saklama koşullarına hazır hale gelecek biçimde ambalajlanmaktadır. Ancak bu sayede depoda güven içerisinde saklanması gerçekleştirilmektedir.

Her bir ambalaj, uzun ömürlü ve kolay kolay deforme olmayacak bir yapıya sahiptir. Eşyalarınız depolama öncesinde mutlaka ambalajlama yöntemlerine tabi tutulmaktadır. Firmamızın önemli ayrıcalıkları arasında bu özel yöntem eskiden bu yana var olmaya devam etmektedir.

Sarıyer eşya depolama ile sizlerde aradığınız büyük saklama alanlarına kolayca sahip olabilirsiniz. Tüm depolama işlemlerinizi sizlerin taleplerine en uygun şekilde saklamak ve korumak firmamız tarafında gerçekleştirilmektedir.

Sarıyer ev eşyası depolama şirketleri arasında yer almakta olan firmamız, işini büyük bir titizlik ve dürüstlük çerçevesinde yürütmektedir. En başta almış olduğu paranın hakkını verebilmeyi amaç edilmektedir. Eşyaları teslim aldığı andan itibaren kendi eşyalarını korurcasına bir anlayışa bürünmektedir. Maksadımız; müşterilerin memnuniyetini sağlarken gerçekten eşyalara zarar vermeden saklamak gerekirse oluşan hasarları gerekli sigorta poliçesi kapsamında en hızlı biçimde karşılamaktır.

Sarıyer eşya depolama , fiyatlar açısından müşteri dostu bir politikaya sahip olmaktadır. Diğer firmalara nazaran müşteri dostu bütçeler ile tüm eşyaların koruma altına alınması firmamız sayesinde sağlanmaktadır.

Sarıyerli müşterilerimize özel sunmakta olduğumuz alanların her biri genişliğine paralel olarak farklı fiyatlardan oluşmaktadır. Tercihleriniz doğrultusunda firmamızdan net bir fiyat teklifi alarak sizlerde eşyalarınızın Sarıyer ev eşyası depolama fiyatları ayrıcalığı ile saklayabilirsiniz.

Sarıyer Eşya Depolama Hizmeti Hakkında Sorular

Firmanızın sahip olduğu nakliye hizmeti var mı?

Evden eve nakliye hizmetini sizlere en uygun fiyata yerine getirmekteyiz. Daha fazla depolama hizmetlerimiz ile ön plana çıkmış olsak da nakliyat konusunda da Sarıyer başta olmak üzere, İstanbul içi şehirler arası nakliyat ve tüm Marmara bölgesine yayılan bir nakliye hizmetini siz değerli müşterilerimiz için sağlamaktayız.

Sarıyer eşya depolama hizmetleri sırasında eşyaları paketliyor musunuz?

Ev eşyası depolama sırasında profesyonel bir paketleme işlemi yürütüyoruz. Deneyimli çalışanlarımız eşyalarınızın de montaj işlemlerini titizlikle yürütmekte ardından özelliğine uygun patpatlı ambalajlar ve diğer kaliteli paketleme ürünleri ile gerçekleştirmektedir.

Sarıyer eşya depolama hizmetlerinizde sözleşme zorunlu mu?

Müşteri güvenliği açısından hizmet alınan süre boyunca her müşterimiz için sözleşme yapma zorunluluğu bulunmaktadır. Sözleşme, eşyaların saklanacağı süre kadar geçerlidir. Alınan hizmetin ardından yok edilmektedir.

Aldığım depolama hizmetinin ödemesini nasıl yapacağım?

Depolama hizmetlerine ilişkin yapılan anlaşma çerçevesinde bütçenize uygun bir şekilde ödemeleriniz farklı şekillerde oluşturma imkânına sahipsiniz. Bunun için ister peşin isterseniz de taksitli ödeme ayrıcalıklarımızdan da faydalanarak ödemelerinizi sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

Sarıyer Depo Hizmeti Alan Müşterilerimiz

Sarıyer Eşya Depolama Hizmetleri
Sarıyer Eşya Depolama – Bulaşık Makinesi

İşlerimin durması nedeniyle kira ödememek için işyerimi kapatmak zorunda kaldım. İşyerimdeki eşyaları saklamak için yer araştırmaya başladım. Çevremdeki kişilerden Üçeller Depolama firmasının ismini duydum. Eşyalarım 2 ay süreyle depolarında kaldı. İyi ki bu firmayı tercih etmişim eşyalarımı bıraktığım gibi teslim aldım.

⭐⭐⭐⭐⭐ Selim BAYLI ( Kuaför )

Okullar kapanınca memleketime dönmek zorunda kaldım. Kira ödememek için eşyalarımı Üçeller depolama firmasına teslim ettim. 3 ay sonra geri döndüğümde eşyalarımın hiçbir zarar görmediğini fark ettim. Şimdi çevreme Üçeller firmasını tavsiye ediyorum. Teşekkür ediyorum.

⭐⭐⭐⭐⭐ Sedat BİLGİNLİ ( Öğrenci )

Temmuz ayında evlendiğim için bekarken kullandığım eşyalarımı geçici olarak bir depoda saklamak istedim. Arkadaşlarım daha önce Üçeller depo firmasını tercih ettiklerini ve çok memnun kaldıklarını ifade ettiler. Bende eşyalarımı teslim ettim. Eşyalarımı geri aldığımda en ufak bir çizik bile olmadığını gördüm. Kendilerine teşekkür ediyorum.

⭐⭐⭐⭐⭐ Ebru ÇADAN ( Mühendis )

Mert Korkmazoğlu

1990 yılından beri evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetini sizlere sunmaktayız.