Sarıyer Eşya Depolama

Sarıyer eşya depolama hizmetimiz ile ev eşyalarınızı depolarıma koyuyoruz. Depolama hizmetlerinin görülmemiş bir kalitede sunulmakta olduğu firmamız, sizleri memnun edebilmek için bu özel hizmetleri geçmişten bugüne devam ettirmektedir. Çeşitli sebeplere bağlı olarak depolama ihtiyaçlarında bazen amacınız eski mobilyalarınızı bir köşede çürütmek yerine güvenilir alanda saklamak amacı olabilir? Bazen çıkan tayin sonrasında sahip olduğunuzun eşyalarınızın bulunduğu ilde kalması gerekmesi gibi çeşitli sebepler sonucunda depolama konusunda firmalardan destek alınmaktadır.

Bazı müşterilerimiz aldığı mobilyalarını, geciken ev teslimatından dolayı güvenilir bir biçimde saklayabilecekleri alan aramaktadır. Durum her ne olursa olsun, tek bildiğimiz iş eşya depolama hizmeti olmaktadır. Bu nedenle sebebine bakmaksızın özel eşyalarınızı büyük bir hassasiyet çerçevesinde saklıyor ve en ufak bir zarar bile görmesini önlüyoruz.

Sarıyer ev depolama anlamında ihtiyaçlarınıza özel çok çeşitli alternatifler bulabileceğiniz firmamız, sizler için sektörde var olmaktadır. Zaman zaman başımıza gelen ve ansızın ortaya çıkan depolama ihtiyaçlarında hem nakliyat hem de depolama konularında yanı başınızda bulunmaktayız. Gelişmiş teknolojik ürünleri, cihazları, araçları bünyemize sizler için dahil ederek en özel şekilde hizmetlerimizi yürütüyoruz.

Ev eşyalarının başına en ufak bir zarar gelmeden saklanabilmesi için dayanıklı ve çevrenin olumsuzluklarından etkilenmeyen depo alanlarının var olması gerekmektedir. Aşırı sıcaklar ve nem gibi durumlar eşyaların yapısını bozarak kötü bir kokuya sahip olmasını da beraberinde getirmektedir. Sarıyer depolama firması olarak; sağlıklı depo alanımızı uzun yıllardan bu yana sizler için hazırlıyor ve kullanımınıza sunuyoruz.

Sarıyer Ev Depolama

Sarıyer Eşya Depolama Hizmeti
Sarıyer Eşya Depolama Firması

Sarıyer ev depolama hizmetlerini Sarıyer ve yakın çevresinde firma olarak en iyi bizler sunabilmekteyiz. Etkileyici bir hizmet kalitesi ile günden güne büyürken, attığımız adımlardan emin olarak sizler için tüm Sarıyer’de birbirinden farklı depo alanları düzenliyoruz.

Farklı türlere sahip eşyalar ve malzemeler uzun zaman boyunca hiçbir sorun yaşanmadan saklanabilmesi için ortamın uygun olması gerekmektedir. En başta gerekli temizlik işlemlerinin aksatılamadan yürütülmesi büyük bir faktördür. Sarıyer eşya deposu firmamız, bu konuda üstün bir performansa imza atabilmektedir. 

Sarıyer kiralık eşya depolama alanlarımız, müşterilerimiz için çok farklı büyüklüklerden oluşmaktadır.  Her bir alanın temizliği aynı titizlik içerisinde yürütülmekte tavandan zemine varıncaya kadar her bir nokta özel dezenfektanlarla temizlenmektedir. Yapılan temizliğin ardından ortada toz ve haşerelerden hiçbir böcek bulunmamaktadır.

Depo alanlarımızda çok sayıda farklı müşterilerimizin eşyaları titizlikle saklanırken siz değerli müşterilerimizin eşyaları ile karışma gibi bir durum meydana gelmemektedir. Her bir eşya kendine ait depo giriş etiketiyle sisteme kayıt edilmektedir. Her bir farklı müşteriye ait eşyalar, farklı metrekarelere ait bölmelerde özel olarak saklanmaktadır. Bu nedenle karışma ya da kaybolma gibi bir olasılığı ortadan tamamen kalkmaktadır.

Sistemimiz sahip olduğu saklama prosedürlerine uygun olarak geliştirilmiş bir etiketleme kodunu her bir eşyaya eklemektedir. Depoya girmeden etiketlemeler tamamlanmış bir şekilde yerine folk liftler aracılığıyla büyük bir profesyonellikle yerleştirilmektedir. Sarıyer eşya depolama firmamız, günden güne daha fazla detaya önem vermekte ve vermiş olduğu hizmetler ile müşterilerinin memnuniyetini kazanabilmektedir.

Sarıyer Eşya Depolama Hizmetlerimiz

Sarıyer Eşya Depolama Hizmetleri
Sarıyer Ev Eşyası Depolama

Sarıyer eşya depolama hizmetimiz, değerli müşterilerimiz için birbirinden farklı hizmetlerin birçoğunu bir arada sunabilmektedir. Farklı talepler ile karşımıza çıkan müşterilerimizi geri çevirmeksizin taleplerine uygun bir hizmeti sağlayarak memnun edebilmenin çabasını sürmekteyiz.

Eşya depolama gerçek anlamda bir sorumluluk ve hassasiyet gerekmektedir. Emanet edilen yüzlerce farklı eşyanın en özlü biçimde saklanabilmesi büyük bir başarı göstergesidir.

Firmamız eşya depolama hizmetlerinden yararlanabilmek için verilen numaralardan iletişim kurabilir ve detaylı bilgileri kolayca alabilirsiniz.

1) Güvenli Eşya Taşıma Hizmeti

Güvenli eşya taşıma konusunda aradığınız kaliteli hizmetleri firma olarak büyük bir profesyonellik ile sağlamaktayız. Güveninizi kazanabilmek adına taşıma işlemlerinin öncesinde eşya poliçesi sağlayarak tüm eşyalarınızı oluşabilecek hasarlara karşın koruma altına alıyoruz.

Yaşam içerisinde var olan çeşitli olumsuzluklar bazen istenmeden yaşanabilmektedir. Yağmur, kar, su baskını, deprem, yangın ve haşerelerin basması sonucu eşyalarda bir takım hasar durumları yaşandığını bilmekteyiz. Bu gibi durumlar oluştuğu anlarda firmamız eşyaların maddi değerini hiç zaman kaybetmeden sağlamaktadır. Şu ana kadar firmamız bünyesinde bu şekilde herhangi bir olumsuz durum yaşanmamıştır.

2) Eşyanın Teslimi

Eşya teslimi, saklanan eşyaların uzun yıllar, aylar, haftalar hatta günler sürmesinin ardından oldukça pratik bir şekilde firmamız tarafından sağlanmaktadır. Akıllı etiketleme ayrıcalığı ile sistem üzerinden sadece saniyeler içerisinde eşyalarınızın hangi bölümde depolandığı ortaya çıkarılmaktadır.

Akabinde tüm eşyalarınız folklift yardımı ile bulundukları bölümden çıkarılarak nakliyat araçlarımıza alınarak yeni adreslerine titizlik içerisinde de teslime dilmektedir. Siz değerli müşterilimiz de üzerinde doya doya yaşam sürmesi kalmaktadır.

3) Zamanında Hizmet

Sarıyer eşya depolama firmamız müşterisi ile anlaşma sağladığı tarihe ve saate daima sadık kalmaktadır. Bu noktada sizlere belirtilen gün ve saatte eşyalarınızın taşınarak ilgili depolara yerleştirilmesi tarafımızca yapılmaktadır.

4) Depolama Sözleşmesi

Firmamız anlaşma sağladığı müşterisi ile depolama sözleşmesi imzalamaktadır. Bu sözleşme eşyalarınızı tespit etmek için gelen ekspertiz tarafından getirilmektedir. Sözleşme içerisinde eşya içeriği, eşyaların saklanma süresi ve verilen hizmet içeriğinin tamamı detaylı bir şekilde yer almaktadır.

Sarıyer Ev Eşyası Depolama

Sarıyer Ev Deposu
Sarıyer Eşya Depolama Hizmeti

Sarıyer ev eşyası depolama şirketi olarak görev yürütmekte olan firmamız, büyük bir hizmet kalitesi sağlamaktadır. Eşyalarınızı kaliteli ortamlarda durması ile kalmıyor sizler için güvenlik personelleri ile korunmasını sağlıyoruz. Tüm bunların yanı sıra 7/24 özel kamera sistemleri ile kaydedilmektedir. Oluşabilecek herhangi bir hırsızlık durumuna karşın tüm sisteme anlık olarak haberdar edilmektedir.

Sarıyer ev eşyası deposu firmamız depolama konusunda sizlerin de ihtiyaçlarına özel çözümler sunabilmek için işine devam etmektedir. Eşyalarınız türüne ve cinslerine aldırış edilmeksizin saklama koşullarına hazır hale gelecek biçimde ambalajlanmaktadır. Ancak bu sayede depoda güven içerisinde saklanması gerçekleştirilmektedir.

Her bir ambalaj, uzun ömürlü ve kolay kolay deforme olmayacak bir yapıya sahiptir. Eşyalarınız depolama öncesinde mutlaka ambalajlama yöntemlerine tabi tutulmaktadır. Firmamızın önemli ayrıcalıkları arasında bu özel yöntem eskiden bu yana var olmaya devam etmektedir.

Sarıyer eşya depolama ile sizlerde aradığınız büyük saklama alanlarına kolayca sahip olabilirsiniz. Tüm depolama işlemlerinizi sizlerin taleplerine en uygun şekilde saklamak ve korumak firmamız tarafında gerçekleştirilmektedir.

Sarıyer ev eşyası depolama şirketleri arasında yer almakta olan firmamız, işini büyük bir titizlik ve dürüstlük çerçevesinde yürütmektedir. En başta almış olduğu paranın hakkını verebilmeyi amaç edilmektedir. Eşyaları teslim aldığı andan itibaren kendi eşyalarını korurcasına bir anlayışa bürünmektedir. Maksadımız; müşterilerin memnuniyetini sağlarken gerçekten eşyalara zarar vermeden saklamak gerekirse oluşan hasarları gerekli sigorta poliçesi kapsamında en hızlı biçimde karşılamaktır.

Sarıyer eşya depolama , fiyatlar açısından müşteri dostu bir politikaya sahip olmaktadır. Diğer firmalara nazaran müşteri dostu bütçeler ile tüm eşyaların koruma altına alınması firmamız sayesinde sağlanmaktadır.

Sarıyerli müşterilerimize özel sunmakta olduğumuz alanların her biri genişliğine paralel olarak farklı fiyatlardan oluşmaktadır. Tercihleriniz doğrultusunda firmamızdan net bir fiyat teklifi alarak sizlerde eşyalarınızın Sarıyer ev eşyası depolama fiyatları ayrıcalığı ile saklayabilirsiniz.

Sarıyer Depo Kiralama Hizmeti

Eşya depolama artık günümüzde bir gereklilik halindedir. Kentsel dönüşümle birlikte özellikle küçülen evlerde arda kalan eşyalar elden çıkarılmaya kıyılamayan sınıfta olunca çözümler aranmaya başlanır. İşte bu çözümlerden biri Sarıyer eşya depolama olarak biz hizmetinizdeyiz.

Sarıyer Kiralık Depo
Sarıyer Eşya Depolama Hizmetleri

İşimizde tecrübeli, kurumsal bir firmayız. Bizim profesyonelliğimiz yanında eşyalarınız teknolojik boyutta tam donanımlı olarak depolanır. Kamera sistemlerimiz, güvenlik personellerimizle, dört dörtlük hijyenik yaklaşımımızla ve en önemlisi sizin memnuniyet tarafınızla işimizi sürdürmekteyiz.

Evleriniz küçüldü, geride kalan eşyalar var; ya da arada sırada kullandıysanız eşyalar bir köşede beklemede; güvenli şekilde depolama ihtiyacınız var demektir. Sarıyer ev eşyası depolama size güvenli ve sigortalı bir depolama hizmeti sunmak için irtibat halindedir.

Depolarımızın hijyenikte özelliği en önem verdiğimiz konudur. Temiz tutulur, her detaya önem verilir. Temizliğine dikkat edilmemesi demek; haşerelerin oluşumu demektir. Sarıyer kiralık eşya depolama alanlarımız hem hijyen hem ilaçlama ile tüm önlemleri alır. Böceklenme, kötü koku, nem, kir her detay bizden uzaktır.

Sarıyer Kiralık Depo Hizmeti

Sarıyer depo kiralama alanında tecrübeli bir eleman kadrosuna sahibiz. İstanbul Sarıyer ilçesi içerisindeki hizmetimizde ister ev ister ofis depolama hizmetleriniz için destek alabilirsiniz. Depolama alanlarımız ihtiyacınıza göre şekillenebilir. Eşyanızın hacmine ve tabi ki ayırdığınız bütçe kapsamında seçenekler tarafımızdan sunulur. Her zaman olduğu gibi müşteri memnuniyeti esas olandır.

Eşyalarınız firmamız kapsamında sigortalıdır. Her türlü riskli duruma karşılık bu bir önlemdir. Size yansıtmamız gereken güvenin bir göstergesidir. Eşyalarınızın sigortalanmasını yaparak depolama alanlarımızdaki yeri alınır. Ve sonuç; Sarıyer eşya depolama firmamız ile gözünüz arkada kalmaz.

Depolama olanakları içerisinde kişiye özel odalı eşya seçimi de sizin inisiyatifinizdedir. Bu seçenekte alternatifli durumunuz istediğiniz zaman eşya ekleyip çıkarabilmenizdir. Biz bu seçenekte de hijyeninize, ilaçlanmasına, güvenliğinize dikkatli olan hizmet anlayışımızda fark göstermemekteyiz.

Sarıyer ev eşyası depolama hizmetimizde sizlere en uygun ücret seçenekleri sunmaktayız. Ev eşyalarınız depolarımızda korunmaktadır. Güvenlik üst düzeydedir Sizler dilediğiniz zaman firmamızı ve depolarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Sarıyer Eşya Depolama Ücretleri

Eşyalarınızın yoğunluğuna göre net aylık ücret belirlenmektedir.

1+1 Sarıyer Kiralık Depo : 250 ₺ – 400 ₺
2+1 Sarıyer Kiralık Depo : 400 ₺ – 550 ₺
3+1 Sarıyer Kiralık Depo : 550 ₺ – 700 ₺
4+1 Sarıyer Kiralık Depo : 700 ₺ – 850 ₺

Sarıyer Eşya Depolama Hakkında Sorular

Sarıyer eşya depolama hizmetinde eşyaları kendiniz mi taşıyorsunuz?

Firmamız hem eşyalarınızın taşınması hem de eşyaların size teslim etmesini üstlenmektedir. Başka bir firmanın eşyalarınızı taşımasına izin vermememizin sebebi eşyalarınızı güvenli bir şekilde teslim edip etmemesi kaynaklanmaktadır. Üçeller Depolama firmamız ev eşyalarınızı titiz bir şekilde taşımasını gerçekleştirmektedir.

Sarıyer ev depolama alanında depolarınız güvenli midir?

Eşyalarınızın konulduğu depolarımızda güvenlik üst düzeydedir. Bütün eşyaları izleyene kamera sistemine sahibiz. Her zaman profesyonel çalışmak bizim işimizdir.

Sarıyer ev eşyası depolama hizmetinde eşyaları ambalajlıyor musunuz?

Eşyalarınız alanında uzman ekibimiz tarafından paketlenmektedir. Paketleme ürünleri patpatlar, koliler ve ambalaj malzemelerinden oluşmaktadır. Sağlam bir şekilde paketlenen eşyalar her türlü hasara karşı korunaklı hale gelmektedir.

Sarıyer kiralık eşya depolama alanlarınız temiz midir?

Depolarımız her gün temizlik işlemleri yapılmaktadır. İlaçlama hizmeti ayda 2 defa gerçekleşmektedir. Havalandırma sistemimiz 7/24 açıktır. Depolarımızda nem ve rutubet oluşumu olmamaktadır.

Sarıyer eşya depolama hizmetinde depo sözleşmesi yapıyor musunuz?

Her nakliye ve depo işlerinde sözleşme hazırlamaktayız. Tarafların haklarının korunması konusunda sözleşmenin olması gerekir. Sarıyer eşya depolama sözleşmesinde eşyalarınız liste, anlaşılan ücret gibi konular yer almaktadır. Bir nüshası müşteri diğer nüshası firmamızda kalmaktadır.