Sarıyer eşya depolama olarak eşyalarınızı güvenle ve uzun süre, korunaklı depolarımızda muhafaza ediyoruz. Her türlü eşyanın, farklı ve korunaklı bir mekan da depolanması gerektiğinde geniş depolama alanlarımız ile hizmetinizdeyiz. 

Sarıyer Eşya Depolama Firması
Sarıyer Eşya Depolama

Depolama ihtiyacı son dönemlerde büyük bir problem olarak karşımıza çıkıyor. Evlerin çok geniş olmaması, ekstra kilerlerin bulundurulmaması, mevsimsel işlerde kullanılan araçların saklanabileceği yerlerin olmaması gibi sorunlar depolama hizmetine ihtiyacı doğurdu. Özellikle büyük şehirlerde inşa edilen çok dar binalarda oturan insanlar, eşyalarını koyabilecekleri yer bulamıyorlar. Eşyaların depolanması mümkün olmadığında ise severek ve ihtiyaç odaklı olarak alınan eşyalardan ayrılmak zorunda kalıyorlar. Kimileri bu eşyaları kötü koşullarda saklarken kimileri de satmak mecburiyetinde kalıyor. Bu eşyalarını ilerde daha büyük bir eve taşınırım düşüncesi ile satmak istemeyen kişiler de olabilir. Fakat sağlıklı şekilde muhafaza edebileceği yerleri de yoktur. İşte tam bu noktada Sarıyer eşya deposu olarak sizlerin yanında yer alıyoruz. Satmak istemediğiniz, birilerine vermek istemediğiniz ama evde de depolayamadığınız eşyalarınızı sizlerin yerine depoluyoruz.  

Sarıyer depolama alanında geniş ve korunaklı depolarımıza getirdiğimiz eşyaları, yüksek güvenlik tedbirleri ile teslim alacağınız güne kadar muhafaza ediyoruz. Bu hizmet sayesinde hem eşyalarınız güvenli şekilde muhafaza ediliyor hem de evinizde geniş yaşam alanları açılıyor. Büyük boy, küçük boy veya çok eşya az eşya fark etmiyor. Her miktarda ve ebatta eşyayı muhafaza edebilecek kapasitemiz mevcuttur. Depolama işlemlerini profesyonel şekilde ve tecrübeli personeller ile yapıyoruz. Taşıma ve muhafaza sırasında eşyaların güvenliğini tamamen şirketimiz üstleniyor. Kaliteli hizmetten yararlanmak için yapmanız gereken tek şey iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşmak. İster ofisimize gelerek bilgi alabilirsiniz isterseniz de firma yetkililerimiz evinize gelerek detaylı bilgi aktarımı yaparlar. Eşyaların nasıl taşınacağı, nerede muhafaza edileceği, hangi şartlarda muhafaza edileceği gibi ana bilgileri verirler. Daha sonra depolaması yapılacak eşyalar belirlenir ve işlemler başlatılır. Firmamız bünyesinde görev yapan tecrübeli nakliye elemanları evinize veya ofisinize gelerek, depolanacak eşyaların hazırlıklarını yaparlar. Bu hazırlık aşamasında sökülmesi gereken parçalar sökülür ve paketlenir.  

Sarıyer Ev Eşyası Deposu 

Sarıyer ev eşyası deposu olarak güven ve şeffaflık en önem verdiğimiz iki faktördür. Tüm işlemlerimiz ve faturalandırmalarımız şeffaf şekilde sizlerle paylaşılır. Depolama alanlarımızı gezebilirsiniz. Aklınıza takılan her soruyu müşteri temsilcilerimize sorarak soru işaretlerinden kurtulabilirsiniz. Çizilme ve kırılmalara karşı dikkatli şekilde ambalajlanır.  Ambalajlanan ve kolilere koyulan eşyalar teker teker nakliye araçlarına yüklenir. Yükleme ve paketleme işlemleri tamamen Sarıyer ev eşyası depolama bünyesinde çalışan tecrübeli kişiler tarafından yapılır. Bu sayede eşyalarınız güvenli şekilde depolama alanımıza getirilir. Depolama alanımızda bulunan depolar yağmurdan, çamurdan ve güneş ışınlarından korunur. Eşyalarınıza en ufak bir zarar gelmemesi için tüm önlemler alınır. Her depo odası ve alanı 24 saat kamera sistemi ile izlenir. Ayrıca depolama alanında güvenlik önlemleri alınır. Tüm bu önlemlerin alınma sebebi, eşyalarınızı alacağınız güne kadar sağ salim korumak içindir. Firmamızdan daha önce hizmet alan müşterilerimiz memnuniyetlerini her defasında dile getirmekteler. Ve tekrar tekrar bizlerle iş yapmak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşmaktalar. 

Sarıyer eşya depolama firmaları arasında en üst düzeyde hizmet veren firmayız. Sizlere de bu kaliteli hizmeti vermekten gurur duyarız. Bizlerle iletişime geçerek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.  Depo hizmetini veren firmamız eşyanın korunacağı depo alanlarının en iyi şartlarda düzenlendiği bir firmadır. Özellikle gelişen teknolojiyi yakından takip eder ve eşyaların korunması adına kamera sistemi bulundurur. Günümüzdeki taşınmanın artmış olduğu düşünülürse depolama hizmeti de en çok talep edilen hizmetlerimiz arasında yer alır.  Evinde değerli eşyası bulunan ve seyahat sırasında o eşyaların korunmasını isteyen kişiler firmamız tarafından bu hizmetinden faydalanabilirler. Bu hizmetler firmamızdan her zaman için talep edilebilir. Firmamız eşyanın özelliklerine göre depo alanını hazırlayıp depolama yapar. Her türlü ev eşyasının depolanması ve beyaz eşyanın depolanması mümkün olduğu için firmamızdan her zaman için eşya depolama hizmeti talep edilebilirler. Eşyanın büyük veya küçük boyutu fark etmeksizin depolama işlemi önemle sunulur. Dilerseniz yakın bir semt olan Şişli eşya depolama hizmetimizi de inceleyebilirsiniz. 
 

Sarıyer Eşya Depolama Fiyatları 

Sarıyer eşya depolama fiyatları konusunda net fiyat almak için eşyalarınızın resimlerini bize yollamanız gerekmektedir. Eşya depolama hizmetlerinde kalite ve fiyat düzeyi müşterilerimizi tatmin etmeli diye düşündük ve piyasanın en uygun fiyatlarını hazırladık. Fiyatların belirlenmesinde bazı kriterler göz önüne alınmaktadır. Kriterler ne kadar artar ise fiyatlar da o düzeyde artmaktadır.  

Sarıyer Eşya Depolama Fiyatları
Sarıyer Eşya Depolama Fiyatları 

Depolanacak eşyaların miktarı ve boyutları depolama fiyatlarını etkileyen durumlardandır. Çünkü eşyaların çokluğu ve büyüklüğüne göre depolar ayarlanmaktadır. Bu da fiyat artışına neden olmaktadır. Fiyata etki eden bir diğer durum ise depolama süresidir. Eşyaların ne kadar süre ile depolanacağı Sarıyer ev eşyası depolama fiyatları üzerinde etkilidir. Depolama süresi arttıkça fiyatta aynı oranda artmaktadır. Eşyalar bizzat şirket tarafından sigortalanmaktadır. Eşyalar yerinden alınarak paketlenmekte ve ambalajlanmaktadır. Bunun dışında ekstra koruma, paketleme, ambalaj gibi talepler olursa bunlar da ek olarak listeye eklenir. Eşyaların miktarı ve büyüklüğüne göre eleman sayısı belirlenir. Eleman sayılarına göre de fiyatlarda oynamalar olabilir.  

Tüm bu kalemler uzman personelimize tarafından hesaplanır ve sizlere piyasanın en uygun faturasını sunarlar. Siz de uygun fiyata kaliteli hizmet almak isterseniz hemen web sitemizden ve iletişim bilgilerimiz de bizlere ulaşabilirsiniz. Ev eşyası depolama hizmeti verilirken bazı hususlara dikkat edilir. Başta eşyalar bir yerden alınacak ise o adrese gidilerek eşyaların uygun paketlerle paketleme işlemi gerçekleştirilir. Sonrasında eşyalar nakliyat aracına uygun bir şekilde istiflenir. Böylece depolanacak alana güvenli bir şekilde getirilir. Daha sonra eşyalar özelliklerine göre, bir mantık çerçevesinde ve öncelik sırasına göre nakliyat araçlarından indirilir. Kişiler firmamızda bulunan hizmetlerden aynı anda farklı hizmet şeklinde faydalanabilirler. Fazla eşyası bulunan ve çöpe gitmesini istemeyen, aynı zamanda ucuza satarak maliyet zararı yaşamak istemeyen kişiler firmamızdan Sarıyer ev depolama hizmetini talep edebilirler. Böylece eşyaları uzun bir süre kameralarla desteklenen güvenli bir ortamda korunur. Yine ofislerin taşıma işlemi gerçekleştirmiş ve teknolojik eşyası fazla olan kişiler istedikleri süre içerisinde güvenli bir ortamda depolama hizmeti alabilirler.

Bir cevap yazın