E-mail Adresimiz info@ucellerdepolama.com
Genel Merkez0216 576 89 10
Çalışma Saatlerimiz9:00 - 18:00

Blog

Şişli Eşya Depolama

Şişli Eşya Depolama

Şişli eşya depolama konusunda firmamız kendi bölgesinde ve civar semtlerde üstün kalite anlayışı ile hizmet vermektedir. İstanbul eşya depolama firması olarak eşyalarınızı güvenle depoluyoruz. Ev eşyası depolama işlemleri ile beraber nakliye ve paketleme işlemlerini de başarılı ve güvenilir şekilde yerine getirmektedir. Şişli eşya depolama hizmetinde piyasada diğer rakiplerine referansları ile fark atmaktayız.

Şişli eşya depolama hizmetimizde profesyonel ekip çalışanlarının hassas çalışmaları sonucu eşyalarınızın evinizden teslim alınarak, en uygun kapasitedeki depoya yerleştirilmektedir. Şirketimize ait bu depolara emanet ettiğiniz her eşya, büyük güvenlik tedbirleri ile korunmaktadır. Depolama işlemlerinde esas olan nokta, emanet ettiğiniz eşyanızın maddi manevi kıymetidir. Müşterilerimiz, evlerinde yer olmasa da asla atmaya kıyamadıkları değerli eşyalarını, tarihi eserlerini gönül rahatlığı ile depolarda saklayabilmektedir.

Bununla beraber ofis ya da küçük ölçekli işletmelerin de arşivlerini bu depolarda muhafaza etmek mümkündür. Eşya depolama hizmeti sadece büyük ölçü ve sayıda eşyalar için sunulan bir hizmet değildir. Evinizde kullanım fazlası herhangi ufak çaplı bir eşyanız (kitap, elbiseler, askılar ya da ufak hediyelik eşyalardan oluşan bir koli) dahi olsa depolama işleminden faydalanabilmeniz mümkündür.

Şişli Eşya Depolama Fiyatları

Şişli eşya depolama fiyatlarında belirleyici olan husus; depolanacak eşyanın ebatları ya da miktarına göre değişmektedir. Depolanacak eşya 1+1,2+1,3+1 ev eşyası şeklinde ya da fuar ve benzeri sezonluk işlerde kullanılan süreli malzemelerin korunması için gerekli olabilir. Bu durumda her bir kategori için fiyatlandırması ayrı yapılmaktadır. Ev eşyası depolamada kaliteli bir şekilde hizmet sunuyoruz.

Bazen de sadece tek parçanın depolanması talep edilebilir. Yine kiralama bedeli için eşyanın kaplayacağı alan ile depolama süresi fiyatta belirleyici etken olacaktır. Eşyanızın durumuna göre belirlenecek deponun ne kadar süre müşteriye ait olacağı belirlendikten sonra ortaya çıkan fiyat aralığı şu şekildedir:

  • 0-6 ay arası:300-350 TL aralığında eşya sayısına göre değişmektedir.
  • 6 ay ve daha uzun süre depolama sağlanacak müşteriler için de aylık kira bedeli 350 tl ve üzeri şeklinde ortaya çıkmaktadır.

Şişli eşya depolama hizmetleri kapsamında şirketimiz; evinize ya da iş yerinize ait eşyaları paketleyerek deponuza kaldırabilme imkânı sunmaktadır.  Burada depolaması yapılacak eşya aklınıza gelen herhangi bir eşya olabilir. Tek bir parça eşya da olsa bir ev dolusu eşya da olsa depolama hizmeti aynı kalite ve güven çerçevesinde yapılmaktadır. Evinizde bulunan mobilyalar, beyaz eşyalar, kullanım fazlası olan bütün eşyalar depolanabilmektedir.

Uzun süre evinize dönmeyecekseniz kira ödememek adına evinizin bütün eşyasını depoya koyabilirsiniz. Bu sizi oldukça büyük maliyetten kurtaracak aynı zamanda eşyalarınızın güvende olmasını sağlayacaktır. Bunun haricinde fuar ve organizasyon işlerinde kullanılan stand malzemeleriniz, aracınıza ait mevsim lastikleri, evden uzakta yaşamaya karar veren çocuğunuzun atmaya kıyamadığınız eşyalarını rahatlıkla depolarımızda saklayabilirsiniz.

Şişli Eşya Depolama Hizmetleri

Şişli eşya depolama hizmetinde eşyalarınızın kraftlı kalın patpatlarla paketliyoruz. Eşya depolamasında güvenilir bir hizmet veriyoruz. Mobilyalarınızın monte ve demontesini uzman marangozumuz yapmaktadır.

Şişli Eşya Depolamada Eşya Paketleme

Şişli eşya depolamada eşya paketleme işi yapılırken dikkat edilmesi gereken husus ambalajdır. Seçilen ambalaj ürünleri kaliteli ve eşyaları tam kapsayacak malzeme olmalıdır. Bununla beraber eşyaların çizilmemesi için patpatlar kullanılır. Ambalaj ve paketlenmesi biten eşyalar şekline uygun kolilere konulur.

Şişli eşya depolama ve paketleme işlemi sadece büyük eşyalar için değil, küçük ve özel eşyaların da paketlenmesi için de yapılır. Ambalaj kağıtları ve kapitoneler yardımı ile eşya paketleme işlemi oldukça başarılı şekilde tamamlanır.

Eşya paketleme esnasında mobilyalar ve beyaz eşyalar çok hassas şekilde kaplanmalıdır. Çünkü yapıları gereği en ufak harekette ciddi çizikler ya da delinmeler söz konusu olabilir.

Burada dikkat edilmesi gereken bir diğer hususta eşyaların kendi aralarında sınıflandırılarak paketlenmesidir. Kırılacak eşyalar ayrı, kırılmayanlar ya da ezilmemesi gereken hassas eşyalar ayrı paketlenmelidir. Bu, bütün eşyaların şeklinin asla bozulmamasına sebep olacaktır.  Kırılacak eşyalar yapılarına uygun ambalaj kağıdı ile kaplandıktan sonra kolisine yerleştirilir. Bu koli sadece kırılacak eşyalara ait olmalıdır. Bu sayede eşyalara herhangi bir zarar gelmesi önlenir.

Şişli Eşya Taşıma

Şişli eşya taşıma yapılırken bütün eşyalar büyük hassasiyet içerisinde teslim alınır. Ambalaj işlemi sorunsuz şekilde tamamlandıktan sonra eşyalar nakliye araçlarına taşınır. Yine paketlemede hassasiyet istenen mobilya ve beyaz eşya gibi ürünler çok dikkatli şekilde araca alınır.

Araca indirme ve bindirme esnasında, işinde profesyonel çalışma arkadaşlarımız çok titiz şekilde hareket etmektedirler. Depoya getirilen eşyalar muhakkak depoya nizamına uygun yerleştirilmelidir. Çok düzgün yerleşmiş bir depo her zaman daha kullanışlı olacaktır ve eşyalar üst üste dahi olsa asla zarar görmeyecek bir düzen içerisinde olacaklardır.

İstanbul eşya depolama firması olarak eşyalarınızı güvenle depoluyoruz.

Etiketler: , , , , ,

One thought on “Şişli Eşya Depolama

  1. Pingback: Zeytinburnu Eşya Depolama | Eşya Depolama Fiyatları 0533 164 36 34

Comments are closed.

TIKLA ARA