Şişli eşya depolama hizmetinde sizlere en uygun ücretlere güvenli depo alanları sunmaktayız. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Depolarımız kişiye özel alanlardan ve anahtar sistemli ile kapanan odalardan oluşmaktadır.

Şişli Eşya Depolama Ücretleri
Şişli Eşya Depolama

Sektörel anlamda birinci sınıf çözüm seçeneklerini programına dahil eden ve eşya paketleme depolama programına start veren firmamız 7/24 hizmet vermektedir.  Şişli eşya depolama firmamızın tercih edilmesinin birçok seçeneği vardır. Bunlar uygun fiyat kampanyası ve sigortalama hizmetidir. Eşyaların saklanması sadece kira bedeli veya kilitli bir kapıdan ibaret değildir. Eşya saklama hizmeti paketleme, yükleme, nakliye ve özel mekanlarda saklama gibi önemli aşamalardan oluşmaktadır.

Özel eşyaların ve diğer önemli eşyaların yeri olmadığında sıradan yöntemlerle sorunu çözmeye çalışırız. Bu sıradan yöntemlerin sağlıklı olup olmayacağı veya ekonomik olup olmayacağı konusu problem teşkil eden bir konudur. Bu kategoride tercih ettiğimiz ardiyeler ve benzeri yerler istediğimiz etkili saklama işlemini gerçekleştirmez. Nakliye sözleşmesi prosedürümüzde eşyanızı yerinden alıyoruz ve sizi eşya depolama sorunundan kurtarıyoruz.

Şişli eşya depolama hizmetimizde sizlerin istediği odaya ev eşyalarınızı yerleştirmekteyiz. Depolarımız güven ve sigorta kapsamını içermektedir. Mekânsal anlamda yeteri kadar güvenli olmayan kömürlükler, bodrumlar, bakımsız dükkanlar ve benzeri seçenekler eşyanızın deforme olmasına neden olur.  Bu yerlerde ısıtma, nem, rutubet, haşere ve benzeri etkenler eşyalara zarar verir.

Eşyanın çalınması sorunu da cabasıdır. Herhangi bir kiralık dükkân veya depo, güvenlik açısından yetersizdir. Yeteri kadar güvenli olmayan bu mekanlarda eşyaları saklamak yerine bu işi profesyonel yapan Şişli eşya depolama şirketimizi tercih edebilirsiniz.

Şişli Eşya Depolama Firması

Şişli ev eşyası depolama alanında uygun fiyat seçeneklerini ön planda tutan ve depolama hizmetinde A’dan Z’ye çözüm üreten ekibimiz bu konuda ekonomik seçenekleri yerinde değerlendirmektedir. Kaliteli taşıma ile ilgili bütün konularda güncel verileri dikkate alan ekibimiz, müşterileri için self servis çözümleri sunmaktadır. Müşterilerimiz isterlerse depolarımızı gezebilir. Uygun fiyat garantisi fiyatlandırmada bizim için en önemli konudur.

Şişli Eşya Depolama Ücretleri
Şişli Eşya Depolama Firması

Müşterilerimiz fiyat konusunda geniş bir araştırma yaptığında Şişli ev depolama hizmetimizin ne denli ekonomik olduğunu çok daha iyi anlayacaktır. Bugün ev kiraları, dükkân kiraları ve özel depo kiraları astronomik rakamlara ulaşmıştır. Uzun süre depolanan eşyalar kira maliyeti açısından oldukça külfetli hale gelecektir.

Şişli kiralık depo hizmetimiz bu kategoride aradığınız ekonomik ve kaliteli seçeneklerden biridir. Profesyonel elemanlar güvenli bir şekilde eşyaları paketliyor, yüklüyor ve depoya teslim ediyor. Fiyatlandırmanın en önemli konusu eşyanın miktarı, eşyanın özellikleri ve depolama süresidir. Nakliye hizmetimiz ile eşyalar yerinden alınır ve özel bir şekilde paketlenir.

Eşya ambalajlama işleminin ardından ekibimiz eşyaları kısa süre zarfında kapalı kasa araca yüklemektedir. Yükleme işlemlerinde şirket elemanlarımız seri ve güvenli yöntemleri her zaman için tercih etmektedir. Müşterimiz isterse depolama süresini uzatabilir. Bu konuda firmamız gerekli teknik desteği sunmaktadır.

Şişli eşya deposu firması olarak oldukça başarılı bir grafik çizen ekibimiz, eşyaları yerinden alarak işe başlamaktadır. Ücretsiz servis çözümleri ile işe başlayan şirketimiz ayrıca nakliye ücreti almamaktadır. Depolama ücretleri içerisinde nakliye ve diğer seçenekler bir arada sunulmaktadır. Bu kategoride seri ve kaliteli taşıma çözümleri sunan şirketler tercih edilmektedir. Şirketimiz güvenli eşya taşıma ve güvenli bir şekilde eşya saklama konusunda tercih edilen bir kuruluştur.

Bakım ve onarımın yanı sıra ısıtma sorunu veya soğutma sorunu yaşamayan binalarımız, temiz ve bakımlıdır. Yeni nesil kategorisinde yer alan binalarımızda nemlenme, rutubet veya benzeri herhangi bir problem yaşanmamaktadır. Binaların ihtiyaç duyduğu ısı seviyesi ısıtma sistemimiz sayesinde gerçekleşmektedir. Kaliteli taşıma ile başlayan hizmetimiz kişiye özel depolama seçenekleriyle üst seviyede çözüme kavuşmaktadır.

Şişli Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Şirketimiz mobilya türü eşyalar için marangoz hizmeti ile ilgili çözüm seçeneği sunmaktadır. Marangoz hizmeti eşya paketleme kategorisinin önemli maddelerinden biridir. Mobilya monte ve de montesi uzmanlık alanımıza girmektedir. Bu konuda uzman ekibimiz mobilya eşyaların montelenmesi ile ilgili konularda pratik çözüm üretmektedir.

Şişli Kiralık Eşya Depolama
Şişli Ev Eşyası Depolama

Şişli ev eşyası depolama işlemlerinde ekibimiz güvenilir yöntemleri ve etkili program seçeneğini tercih etmektedir. Kıyafetlerin toplanması, ambalajlanması ve teslimatı gibi bütün konularda şirket elemanlarımız çözüm üretmektedir.

1) Şişli Eşya Depolama Sözleşmesi

Her işi garanti altına alarak belgelere dökerek gerçekleştirmeyi önemsemekteyiz. Yapılacak olan sözleşmede hem müşteri olarak sizlerin haklarını korumakta ve bizlere de güvence sağlamaktadır. Sözleşme içerisinde yapılacak işin tanımı, tarihi ve hizmet ücretlerini içermektedir. 

Depo sözleşmesi hem müşterimizde hem de bizlerde bir nüshası bulunmaktadır. Firmamız tamamen resmi olarak sizlere hizmet edebilmek adına gerekli olan tüm belgeleri özenle hazırlamakta sizlere sunmaktayız.

2) Nakliyat Araçlarımız

Şişli kiralık eşya depolama firmamız güncel olan tüm teknolojileri kullanarak en iyi hizmeti sunmak için her daim gelişmeye devam etmekteyiz. Gerekli olan meskenlerde hizmetlerimiz arasında asansörlü nakliyat hizmetimizde kullanılabilmektedir.

Ekiplerimiz güncel paketleme araçlarını kullanmakta ve eşyalarınıza gelecek olan tüm hasarlara karşı olarak muhafaza sağlamaktadır. Taşıma için kullanılan nakliye araçları ise yapılacak olan taşıma işlemleri için özel dizayn edilmiş eşyaların sabitlenebildiği alanlardır. Yüklemelerin kolaylıkla yapılabildiği araçlar sayesinde hizmetimiz daha hızlı olarak gerçekleşmektedir. Ev eşyalarınızın güvenli taşınması ve depoya yerleştirilmesi personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Eşyalarınızın teslim zamanında yabancı firmaları depolarımıza almamaktayız.

3) Uzman Kadromuz

Şişli ev eşyası depolama firmamız ilk kurulduğu zamandan itibaren gerekli olan en iyi eğitimlere sahip ve tecrübe sahibi personele sahip olmuştur. Taşıma ve paketleme alanında tamamen deneyimli personel ile sizlere hizmetimizi sunmaktayız.

Taşıma alanında bünyemizde olan personelimiz gerekli olan standartlarımızın öğretildiği eğitimlerden geçirilmektedir. Bu eğitimler sayesinde sizlerin memnuniyeti üst düzeye taşımak için verilmektedir. Kurulduğumuz ilk günden beri verilen hizmetler sayesinde sektörde ilk tercih edilen firmalar arasında hizmetimizi sizlere sunmaktayız.

4) Eşya Ambalajlama

Ev depolama hizmetlerinde en büyük sorunlardan bir tanesi paketlemedir. Şişli ev eşyası deposu firmamız tamamen kendi üretimi olan kaliteli ambalajlama malzemelerini kullanmaktadır. Ekiplerimiz sizlerin eşyalarını öncelikle belirli kategorilere ayırmak ile işe başlamaktadır.

Belirli kategorilere ayrılan eşyalarınız hepsi kendine özel olarak paketlenme sağlanmaktadır. Sadece hava baloncuklu naylon değil strafor köpük ile de eşyalarınız muhafaza edilmektedir. Beyaz eşya gruplarınız ayrı paketleme işlemlerinden geçmekte ve muhafaza altına alınmaktadır. Oturma gruplarınız ise naylonlar ile tamamen sarılarak çizilmelere karşı korunması sağlanmaktadır. Uzman personel tarafından sağlanan işlemler taşıma esnasında yaşanacak olan olumsuzluklara önlemektedir.

Şişli eşya depolama firmamızın ücretsiz olarak sunmakta olduğu eşya paketleme hizmeti eşyalarınızı en iyi koruma sağlamaktadır. Hizmetimizden detaylı bilgi almak isterseniz sizleri firmamıza beklemekteyiz.

5) Şişli Eşya Depolama Sigortası

Şişli kiralık depolama alanında birden fazla firma hizmet etmesi ve bazı firmaların tamamen deneyimsiz hizmetleri nedeniyle birçok müşteri hizmetten kaçınmaktadır. Sizlerin güvenini sağlamak adına birçok çalışma arasında sigorta hizmetimizde bulunmaktadır. Sektörde en önemli olan taşıma sigortası ile eşyalarınızın tamamen güvende olduğundan emin olabilirsiniz. Sizlerin eşyalarınızı tamamen güvenli olarak taşımakta ve oluşacak olan sorunlara karşı garanti sunmaktayız.

Şişli eşya depolama firmaları sektöründe çoğu firmada olmayan hizmetlerimiz ile memnuniyetinizi arttırmak adına her daim çalışmaktayız. Sizlerin içerisinde şüphe yaratacak her türlü durumu ortadan kaldıracak girişimler gerçekleştirmekteyiz.

6) Müşteri Memnuniyeti Prensibi

Şişli eşya depolama firması olarak kurulduğumuz ilk günden beri müşterilerimize en iyi şekilde hizmet edebilmek adına sürekli gelişimler sağladık. Hedeflerimiz her daim sizlerin memnuniyetini sağlayarak sizlerin tercihlerinizi bizden yana olmasını sağladık.

Personellerimiz tamamen müşteri memnuniyetine odaklanan hizmet anlayışı ile çalışmalar yapmaktadır. Gerekli olan tüm koşullarda her daim sizlerin istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına kendimizi güncellemeye devam etmekteyiz.

Şişli Eşya Deposu Hizmeti Nasıl Yapılır?

 • Eşyaların yerinde incelenmesinin ardından en uygun paketleme işlemiyle eşyanız paketlenmektedir ve ardından kapalı kasalı özelliğe sahip araçlara yüklenmektedir.
 • Sözleşme imzalama işleminin ardından eşyalar depoya götürülmektedir.
 • İsteyen müşterilerimizi depomuza götürüyoruz ve hizmet kalitemizi yakından görme imkanı sunuyoruz.
 • Uzman kadro konusunda taviz vermeyen şirketimiz profesyonel taşımacılık hizmetinin bütün gereksinimini programa dahil etmektedir.
 • Şirketimizin depolama hizmetinin her yıl güncellemektedir. Depolarımızın bakımı, temizliği ve diğer problemleri ekibimiz tarafından çözülmektedir.
 • Paketlemede ekibimiz eşyanın genel yapısına uygun seçenekleri değerlendirmektedir. Paketleme işleminde içi köpüklü kutuların yanı sıra neme ve darbeye karşı dayanıklı özelliklere sahip olan balonlu naylonlar da kullanılmaktadır. Eşyaların korunmasında etkili olan bu özel malzemeler uzman ekibimiz tarafından kullanılmaktadır.
 • İstediğiniz zaman istediğiniz adrese gelen nakliyemiz özel eşya ambalajlama işleminde işin uzmanlarıyla çalışmaktadır.
 • Depolama hizmeti sadece eşyaların kapalı bir mekânda tutulması değildir. Özel paketleme, eşyanın yerinden alınması, güvenli bir şekilde depoya teslim edilmesi ve odalarda güvenli bir şekilde depolanması bu hizmetin detaylarıdır.
 • Şişli eşya depolama alanlarımızda dilediğiniz kadar eşyalarınız kalabilmektedir.

Şişli Ev Depolama Alanlarımız

Güvenlik açısından müşterilerimiz binalarımız hakkında herhangi bir şüphe duymamalıdır. Binalarımız güvenlik açısından standartların üzerindedir. 7/24 korunan depolarımız her an için hırsızlık olaylarına karşı maksimum koruma özelliğine sahiptir. Koruma işlemlerinde şirketimiz bu işin uzmanı olanlarla çalışmaktadır.

Şişli Eşya Depolama Şirketleri
Müşterimizin Balkonu

Bina güvenliğinin diğer önemli bir konusu ise binanın asayiş bakımından iyi bir yerde olmasıdır. Binalarımız asayişi iyi olan bölgelerdedir. Bu kategoride firmamıza güvenebilirsiniz ve gönül rahatlığı ile eşyalarınızı teslim edebilirsiniz. Kamera sistemi ile an be an izlenmektedir.

Deprem veya su baskını olduğunda nasıl bir tedbir aldığımız da merak edilen konular içerisindedir. Deprem, su baskını ve yangın tatbikatı yapıyoruz ve bu konuda depo görevlilerini eğitiyoruz. Eşya ambalajlama hizmet kalitemiz bu gibi durumlarda eşyaların korunmasında etkili olmaktadır.

İsterseniz depolanan eşyalarınız depolama süresi boyunca sigortalayabilirsiniz. Şişli eşya depolama firması olarak deprem, yangın ve benzeri afetlerde acil durum planını uyguluyoruz. Sigortalı depolama ile ilgili bütün prosedürü hizmet programına dahil ederek bu konuda çözüm odaklı hareket ediyoruz. Eşyanız sadece depolandığında değil taşınırken de sigortalanabilir.

Eşyaların uzun süre depolarımızda rahatlıkla saklayabilirsiniz ve bu konuda 7/24 destek alabilirsiniz. Depolama kuralımız bütün eşyalar için geçerlidir ve her müşteri için standart fiyat seçeneklerimiz mevcuttur. Yükleme, şoför, depo görevlisi ve paketleme görevlisi kategorisinde sınıflandırılan ekibimiz, bu konuda deneyimlidir ve aradığınız tecrübeye sahiptir.

Şişli Ev Eşyası Depolama Alanında Güncel Çözümler

Şirket olarak depolama hizmetinin gereklerini yerine getirerek hizmet kalitesini artırıyoruz. Eşya depolama hizmetimizin güncellenerek daha kaliteli bir hale getirilmesi adına çözüm odaklı hareket eden ekibimiz;

 • Depolama binasının temizliği
 • Depolama binasının ısıtma sistemini
 • Depolama binasının klima sistemini 
 • Depolama binasının havalandırmasını düzenli kontrol etmektedir.

Bütün iklimlendirme sistemi yıllık bakımdan geçmektedir. Ayrıca binanın giriş ve çıkışları da her zaman için bakımı yapılmaktadır. Depolama hizmetinin vazgeçilmez unsurlarından biri olan güvenlik konusu da firmamız tarafından güncellenen konular içerisinde yer almaktadır. Güvenlik elemanı ve güvenlik sistemi bizim için önemlidir. İşinde uzman olan güvenlik görevlileri bina kontrol işlemini gerçekleştirmektedir.

Güvenlik sistemi de ekibimiz tarafından kontrol edilmeye devam etmektedir. Özel kilit sistemine sahip odalar müşteriye özeldir. Bu odalarda eşyalar istenilen süre zarfında saklanabilir. Kilitlerimiz son teknolojidir. Müşterimize özel odada eşyaların kilitlenmesinin ardından anahtar müşteriye teslim edilmektedir.

Şişli Eşya Depolama Hakkında Sorular

Şişli eşya depolama fiyatlar hakkında bilgi alabilir miyim?

Ev eşyası depolama fiyatları seçeneklerimiz her zaman müşterilerimizin tercih ettiği seçenekler arasındadır. 5-10 m2 alan için 340 ₺ den başlamaktadır. Öğrencilere özel olarak %30 indirim sağlamaktayız.

Şişli ev eşyası depolama alanlarınız güvenli midir?

Ev depolama alanlarımız kamera sistem ile her an izlenmektedir. Ayrıca depo görevli tarafından da kontrol halindedir. Günlük olarak depoda bulunduğumuzdan herhangi bir güvenlik zafiyeti bulunmamaktadır.

Şişli kiralık eşya deposuna konulan eşyalar sigorta güvencesinde midir?

Depomuzda bulunan ev eşyaları sigorta güvencesindedir. Sadece gıda malzemeleriniz varsa bunlar sigorta kapsamına girmemektedir. Sigorta sayesinde ev eşyalarınızı yıllarca depolarımızda koruyabilirsiniz.

Şişli eşya depolama hizmetinde eşyaları kendiniz mi taşımakta mısınız?

Eşyaların nakli konusunda şirketimiz bu görevi üstlenmektedir. Hem eşyanın taşınması hem de tekrardan eşyanın teslim edilmesi Üçeller Depo firmamız tarafından yapılmaktadır. Şişli eşya depolama hizmetinde her zaman sizlere yardımcı olmaktayız.

Şişli ev eşyası depolama odalarınız kilitli midir?

Depolama alanımızda bulunan odaların her birinin kilidi ayrıdır. Müşterilerimiz dilerse kilidi kendi yanlarına da alabilir. Dilerse de depo görevlisine bırakabilir. Her zaman kişiye özel depo alanlarımızda bulunan müşterilerimizin eşyalarını korumak ilk amacımızdır. Güvenli depo alanların sayesinde tercih edilen bir firma olan Üçeller Depo firmamız yaptığı hizmetlerin neticesindendir.

Mert Korkmazoğlu

1990 yılından beri evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetini sizlere sunmaktayız.