Sultanbeyli Eşya Depolama

Sultanbeyli eşya depolama alanında sizlere güvenli bir depo hizmeti sunmaktayız. Ev depolama alanlarımız temizdir. Kişiye özel odalar depolarımızda bulunmaktadır. Sultanbeyli ev eşyası depolama alanında en uygun ücretlere hizmet sunmaktayız.

Ev değiştirme, ofislerin kapatılması, şehir değiştirmelerde; fazla gelen eşyaların nereye konulacağı belli olmayan durumlar yaşanır. Fazla gelen ya da nereye konulacağı belli olmayan bu eşyalar aslında bir sorundur. Çünkü elden çıkarılmak istenmez, çünkü yenidir. Kullanılmak istenir ve güvenli bir yerde saklanma ihtiyacı oluşur.

Sultanbeyli eşya depolama firmamız alanında sektörde hızlı bir gelişme kaydetmiştir. Depolama ticari merkezlerin gelişmesi ile olsun depo ihtiyacı nedeni ile olsun her şekilde yüksek oranlarda talep alır. Sultanbeyli eşya depolama hizmeti; genel olarak tanımlanacak olursa eşyaların belirli bir süre zarfında saklanması koşulu ile depolama firmalarına teslim edilmesidir.

Böylelikle kullanılmayan ev ya da ofis eşyaları için yer sıkıntısı yaşanmadan depolanma sağlanır. Bir depolama firması ile yapılacak anlaşmada belirlenen süre için mutlaka depolama sözleşmesi yapılır. Güvenilir Sultanbeyli eşya depolama hizmetinde %100 müşteri memnuniyetine sahip olan tek firmayız. Müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerde yakaladığımız başarılar bizleri oldukça fazla gururlandırmakta ve uzun yıllardır büyümekte olan firmamız da her geçen gün tüm Türkiye’ de daha da tanınır hale gelmektedir.

Tüm vilayetlerimize vermiş olduğumuz hizmetler kapsamında var olan üstün kalite ve iş kurallarının eksiksiz olarak uygulanması ile binlerce müşterinin kalbinde taht kurmayı başardık. Müşteri memnuniyeti için sıkı bir şekilde çalışan firma ve ekibimizin kalitesini daha da artırmak için her gün daha da fazla emek veriyoruz.

Taşımacılık ve depolama alanında son teknoloji ve olanaklara sahip olan işletmemiz sayesinde Sultanbeyli eşya depolama hizmet fırsatlarından kolayca yararlanabilirsiniz. Bunun için ise tek yapmanız gereken bizlerle dilerseniz müşteri hizmetleri aracılığıyla isterseniz de bizzat ofislerimize gelerek talepte bulunmaktır.

Sultanbeyli Eşya Depolama Firması

 • Yeterli büyüklükte olmalıdır.
 • Temizliğine, nemine, ilaçlandırılmasına özen gösterilmelidir.
 • Eşya depolama rastgele istifleme değil, doğru ambalajlama sonrası doğru yerleştirmeden geçer.
 • Güvenlik kameraları ile korunmalıdır.
 • Eşyaların zarar görmemesi için, ortam ısısı kontrol altında tutulmalıdır.
 • Sultanbeyli eşya depolama fiyatları; depolanacak eşyaların hacmi ve depoda kalma süresi dikkate alınarak değişkenlik gösterir. Bu değişkenlik aynı zamanda şehir bazında da farklı olabilir.

Sultanbeyli Eşya Depolama Hizmeti

Eşya depolama; özellikle şirket bazında olunca, taşınma hallerinde, çalışma tipi değişikliklerinde, kapanışlarda sıklıkla ihtiyaç haline gelir. Bu durumlarda eşya depolama hizmetlerinden yararlanmak aynı zamanda gider açısından da ciddi bir yükü azaltıcı özelliktedir.

Sultanbeyli Eşya Depolama
Sultanbeyli Eşya Depolama Firması

Elden çıkarılmak istenmeyen maddi ya da manevi değeri yüksek olan eşyaların korunaklılığı emin olunan depolama firmalarında muhafaza edilir. Eşyaların geçici olarak bir yerde depolanması hali emanet adı altında aslında lojistik bir sürecin en önemli aşamasıdır. Ve bu aşamada bizim farklılığımız ortaya bir kez daha çıkar ki; bu da tecrübe ve profesyonelliğimizdir.

Sultanbeyli depo kiralama alanında müşterilerimizle aramızda iki adet, birbirinden farklı sözleşme imzalıyoruz. Bunlardan bir tanesi nakliyat sözleşmesi iken diğeri eşya depolama sözleşmesidir.

Nakliyat sözleşmesinde genel olarak müşterilerimizin eşyalarının toplanma ve taşınma süreci ile ilgili maddeler bulunmaktadır. Eşya depolama sözleşmesinde depolama ile ilgili hemen hemen tüm maddeler yer almaktadır.

Sultanbeyli eşya depolama sözleşmesinde depo edilen malların sayısı ve türü, durumları, nerede ve ne kadar süre ile depo edileceği, ödeme koşulları, maliyet gibi tüm açıklamalar yer almaktadır. Bu sözleşmeler hem firmanın hem de müşterinin haklarının korunması için elzem olan işlemlerden bir tanesidir.

1) Depolama Sözleşmesi

Depolanacak eşyaların bir listesi yapılarak mutlaka sözleşmesi yapılmalıdır. Karşılıklı atılan imzalar neticesinde Sultanbeyli ev depolama kapsamında eşyalar kontrol altında tutulur. Sözleşme de her ayrıntı detaylandırılıp gerekirse görselleştirilerek iki tarafta da nüsha olacak şekilde hazırlanılır. Sultanbeyli eşya depolama sözleşmesi sayesinden haklarınız koruma altına alınmış olmaktadır.

2) Sultanbeyli Eşya Depolama Alanları

Sultanbeyli eşya depolama hizmeti verilirken eşyalarınız deponun ilgili bölümünde güvenle saklanmaya alınır. Depolar haşerelerden kaynaklı ilaçlanmalar dahil olmak üzere, doğal afetlere karşı da sigortalıdır. Dolayısıyla eşyalarınız yanınızda ne kadar güvenliyse bizim depomuzda da aynı şekildedir.

3) Güvenilir Depolama Hizmeti

Nakliye firmalarının depolama alanları mevcuttur. Ancak bu alanların güvenli olması, sağlıklı bir muhafaza kapsamında olması, her an ulaşılabilmeye uygun olması gereken özellikleridir. Hizmetler öncelikli olarak sözlü olarak dile getirilir. Ancak konu eşya depolama olunca mutlaka bu vaatlerin yazılı olması, sözleşmeye tabi tutulması olması gerekendir.

4) Eşya Paketleme Hizmeti

Depolanacak olan eşyalarınız profesyonel elemanlarımızca kaliteli ve hijyenik olan bir paketleme sistemi ile güvenli depolama alanlarına alınır. Eşya depolama işinde bir numara olma amacını taşıyan Sultanbeyli eşya depolama ile çalışmak hem size hem bize artı kazandırır. Eşyalarınız koşullarımızda en iyiyi görecek, en iyi fiziki alanlarda bulunacaktır.

Sultanbeyli Eşya Depolama Alanlarımız Nasıl Özelliklere Sahiptir?

 • Depolarımız güvenlidir.
 • Kamera sistemimiz 7/24 aktif olup, hızlı alarm sistemimiz vardır.
 • Depolama alanlarımız konteyner veya kişiye özel odalı alan özelliklidir.
 • Sigorta güvencesi vardır.
 • Geniş bir kullanım alanına sahiptir.
 • Ev eşyası depolama hizmetinde müşteri memnuniyeti önceliklidir.

Sultanbeyli Ev Eşyası Depolama

Sultanbeyli eşya deposu denildiğinde tercih edilen bir firma olarak Anadolu yakası Sultanbeyli gibi kalabalık bir ilçede hizmet veriyoruz. Depolama alanlarımız eşyalarınızı uzun süreli korumaya elverişli olup, 24 saat özel kamera gözetimi altındadır.

Sultanbeyli Eşya Depolama Şirketi
Sultanbeyli Eşya Depolama Hizmeti

Depolama alanlarımız uzman ekibimizle kontrol altındadır. Depolama alanlarımızın bir diğer anahtarı siz müşterilerimize de teslim edilir. Eşyalarınız maddi ve manevi özellikleriyle değer taşır. Bu değerin farkındalığı altında olan bir firma olarak sizin gibi hassas bir yaklaşımdayız.

Eşyalarınızın güvenliği, korunaklı çeşitliliği ile hiçbir ayrıntıdan ödün vermeyiz. Tüm donanımlara sahip olmamız ve kullanmamız bu sektördeki deneyimimizin göstergesidir.

Sultanbeyli eşya depolama fiyatları, kiraladığınız deponun özelliklerine istinaden değişir. Bunun dışında depolanma süresi de etkilidir. Hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Biz kusursuzluk ve güvenli hizmet için sunumlarımızı yapıyor ve çalışıyoruz. Bilmelisiniz ki, eşyalarınız bizimle her zaman güvendedir.

Sultanbeyli eşya depolama olarak hizmetlerimizde her zaman profesyonellik hâkim olmuştur. Her eşyanız bizim için ayrı bir değerdir, özel ambalajlama ve paketleme malzemelerimiz ile depolamalarımızı yaparız. İsterseniz aylık, isterseniz yıllık olarak eşyalarınız depolarımızda güvenilir bir şekilde saklanır.

Sultanbeyli kiralık eşya deposu İstanbul Anadolu yakasında firmamız bünyesinde yer alan bir ekiptir. Çalışanlarımız yeterli bilgi birikimine sahip, işinde tecrübe sahibidir. Firma ilkesi olan müşteri memnuniyeti aynı şekilde bizim için de vazgeçilmez koşuldur.

Bizim için her zaman en önemli faktör hizmetteki farklılığımızdır. İyi bir hizmet iyi bir tecrübesi olan firma tarafından verilebilir. Bu da kaliteden geçer.  Uzun yılların tecrübesi hizmetlerimize otomatikman yansır. Uzman personellerimiz ve işe yaklaşım açımız her zaman fark yaratıcı özelliktedir.

Sultanbeyli Ev Depolama Hizmetimiz Nasıldır?

 • Kaliteli bir paketleme hizmetimiz vardır.
 • Uzman bir ekibimiz mevcuttur.
 • Sultanbeyli güvenli depo alanlarımız vardır.
 • Depolama sözleşmemiz olmazsa olmazdır.
 • Temiz araçlarla nakliye yapılır.
 • Eşyalarınız sigortalanır.
 • Güven ve kalite hizmetimizde var olandır.

Modern koşullar içerisinde nakliyeye dair hizmet vermek nitelik isteyen bir durumdur. Bu çerçevede biz de Anadolu yakasının verdiği nitelikli nüfuza uzun yıllardır Sultanbeyli kiralık eşya depolama alanında kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bilgi birikimimiz ve deneyimimiz ile kurumsallığımızın verdiği destekle işimizin başındayız. Eşya depolamada bizi tercih ederek en modern depolama alanlarında hizmet alabilirsiniz. Ve her zaman dediğimiz gibi eşya depolama bizim işimizdir. Eşya depolama hizmeti; eşyaların yaşam alanlarında çok fazla yer kaplaması nedeni ile günümüzde sıkça tercih edilmektedir. Bu tercih hali hele hele profesyonel bir depolama firması ile birlikte olduğunda alınan hizmetler çok daha tatmin edici ve kaliteli olacaktır. İşte bu kaliteyi Sultanbeyli eşya depolama firmamızda bulabilirsiniz.

Sultanbeyli Ev Eşyası Depolama
Sultanbeyli Eşya Depolama

Sultanbeyli depo kiralama firmamız yüksek standartlarda hizmet verir. Eşyalar en iyi koşullarda saklanır, doğru muhafaza edilmesi sağlanır. Depolama alanlarında eşyalarınızın güvenliği tam anlamı ile sağlanır. Depolama hizmetinde güvenilirlik en önemli noktadır. Bizim depolarımız 7/24 kamera sistemi çerçevesindedir. Ayrıca güvenlik personelimiz de mevcuttur. Ev depolama alanları hijyenik ve steril ortamlar olmalıdır. Özellikle haşerelere karşı ilaçlamalar ve solüsyonlar kullanılmalıdır. Depolarda havalandırma sistemleri son derece önem taşır. Böylelikle rutubet, kötü koku gibi olumsuzluklarla karşı karşıya kalınmaz. Sultanbeyli ev eşyası depolama alanlarımız son derece profesyonel kapsamdadır.

Sultanbeyli kiralık depo olarak hizmetlerimiz sigorta kapsamındadır. Eşyalarınızı teslim aldığımız an itibari ile sigortalama işlemleri de yapılır. Firmamız kurumsal özellikli olduğundan eşya depolama konusunda profesyonel yaklaşımlarından ödün vermez. Sultanbeyli ev depolama kalitesini hep aynı düzeyde tutarken, müşteri beklentilerini ve memnuniyetine de değer verir. Depolamada her ayrıntıdan müşterisini bilgilendirir. Ekspertiz aşamasından sonraki aşamaların planları da dahil olmak üzere her detay ön plandadır.

Sultanbeyli eşya depolama fiyatları genel olarak ekspertiz hizmeti incelemesi sonrasında belirlenir. Burada eşyaların yoğunluğu, teknolojik hizmetlerin kullanımı, mesafe gibi detaylar birleştirilerek fiyat belirlemesi ortaya çıkar. Uygun fiyatlarımızla, geniş araç filomuzla, deneyimimizle yanınızdayız. İstanbul gibi bir şehirde olup Sultanbeyli gibi kalabalık bir ilçeye eşya depolamada hizmet vermek demek; tecrübe sahibi olmayı gerektirir. Biz üzerimize düşen görevle; hizmetlerimizde kaliteyi, kalbinizden güveni yok etmeden çalışıyoruz.

Sultanbeyli Eşya Depolama Ücretleri

1+1 Sultanbeyli Kiralık Depo : 250 ₺ – 400 ₺
2+1 Sultanbeyli Kiralık Depo : 400 ₺ – 550 ₺
3+1 Sultanbeyli Kiralık Depo : 550 ₺ – 700 ₺
4+1 Sultanbeyli Kiralık Depo : 700 ₺ – 850 ₺

Eşyalarınızın yoğunluğuna göre net aylık ücret belirlenmektedir.

Sultanbeyli Eşya Depolama Hakkında Sorular

Sultanbeyli ev eşyası depolama hizmetinizde neler depoluyorsunuz?

Eşya depolama alanlarımızda ev eşyalarınızı muhafaza etmekteyiz. Gıda ve yasal olmayan hiçbir eşyayı depolarımıza koymamaktayız. Evraklar, tıbbı cihazlarda depolarımızda saklanmaktadır.

Sultanbeyli depo kiralama hizmetiniz nasıl yapılmaktadır?

Eşyalarınızı depolamaya karar verdiğiniz anda sizlere ücretsiz ekspertiz göndermekteyiz. Bu hizmet sayesinde eşyalarınızın kaplayacağı alan hesaplanmaktadır. Buna göre de ambalaj malzemesi de göndermekteyiz. Eşyalarınızın taşınması ve tekrardan teslim edilmesi firmamız tarafından gerçekleşmektedir.

Sultanbeyli ev eşyası depolama firması olarak misyonunuz nedir?

Depolama alanında güvenli ve temiz bir hizmet sunarak geleceğe emin adımlar atmak hedefimizdir. Her zaman müşteri memnuniyetini esas alan firmamız bu alanda lider konumdadır.

Depo odalarımıza bizden başkası girer mi?

Depo alanlarımız müşterilerimize özel tahsis edilmiştir. Kendisinden başkasının girişine izin verilmemektedir. Müşterilerimizin akrabaları ise müşterimize verdiğimiz depo sözleşmesi aracılığıyla ancak giriş yapabilmektedir.

Sultanbeyli kiralık eşya depolama ortamınız nasıldır?

Ev eşyası depolama hizmetimizde her zaman kaliteli bir çalışma sunmaktayız. Depo alanlarımız temiz ve rutubetsiz ortamlardan oluşmaktadır. 7/24 havadar ortamlara sahiptir. Nem ve koku söz konusu değildir.