Tuzla Eşya Depolama

Tuzla eşya depolama sektörü eşya fazlalığı bulunan ev sahipleri tarafından oldukça fazla tercih edilen hizmetlerden bir tanesidir. Depolama firmaları ile birlikte nakliye firmaları da müşterilerine eşya depolama hizmeti vermektedir. Ev eşyası depolama ihtiyacına kentsel dönüşümde etki etmiştir.

Tuzla ev depolama firması çalışanlarımız ile birlikte sektörün en iyi imkanlarına sahip depolama alanlarını oluşturduk. Depolama alanlarımızda sunduğumuz hizmetlerimizin birçoğu diğer firmaların 2-3 yıl içerisinde hayata geçirmeyi planladıkları hizmetlerdir. Firmamız her alanda olduğu gibi depolama alanlarında da diğer firmaların düşündüklerini 3-4 yıl önceden hayata geçiren bir firmadır.

Tuzla depolama alanlarımızda sektör içerisinde hizmet verdiğini iddia eden diğer firmaların hayal bile edemeyeceği imkanları siz müşterilerimize sunuyoruz. Depolama alanlarımızın tamamı eşyaların sağlığı için düzenli olarak temizlenmekte ve haşerelere karşı ilaçlanmaktadır. Ayrıca içinde bulunduğumuz Covid-19 pandemi nedeniyle depolama alanlarımızın tamamı en ücra köşesine kadar dezenfekte edilmektedir.

Tuzla eşya deposu müşterilerimizin her türlü boyuttaki eşyalarını muhafaza edebilecek şekilde tasarlanarak inşa edilmiştir. Bu sayede istediğiniz her türlü boyuttaki eşyalarınızı depolama alanlarımızda saklayabilirsiniz. Depolama hizmetleri pek çok farklı nedenlerle insanlar tarafından tercih edilmektedir. Bu nedenlerden bazıları ise şunlardır;

  • Geçici olarak yurt dışına giden kişilerin eşyalarını güvenilir alanlarda muhafaza etmek istemesi
  • Evlenecek çiftlerin ev eşyalarını depolama ihtiyacı
  • Şehirler arası taşınmalarda eşyaların belirli bir süreliğine muhafaza edilmesi ihtiyacı gibi nedenlerle depolama hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Tuzla Eşya Depolama Firması

Tuzla Eşya Depolama Fiyatları
Tuzla Eşya Depolama – Koltuk

Tuzla eşya depolama sektöründe en iyi firmalar arasında yer edinmekteyiz. Eşya depolama hizmeti her önüne gelen firmanın verebileceği bir hizmet değildir. Bu hizmet tecrübe ve güven temeline dayanır. Firmamız müşterilerinin eşyalarını özenli ve güvenli bir şekilde steril depolama alanlarında muhafaza etmektedir.

Firmamız hayata geçirdiği her yenilikte müşterilerimizin eşyalarını nasıl daha iyi koruyabiliriz sorusunun cevabını bulmayı amaçlamıştır. Müşterilerimize kaliteli hizmetin yanında güveni de vermekteyiz. Zira insanlar güvenmedikleri firmalarla çalışmayı tercih etmezler. Sektör içerisinde birçok sıkıntılı firma bulunduğundan firmamız müşterileri ile güven esasına dayanarak çalışmaktadır.

Tuzla kiralık eşya deposu hizmetlerimize güvenen müşterilerimiz de bizleri çevresinde eşya depolama hizmetine ihtiyaç duyan insanlara tavsiye etmektedir. Üçeller Depo olarak ev eşyalarınızı güvenle muhafaza etmekteyiz.

Tuzla ev depolama hizmeti oldukça çeşitli bir hizmet türüdür. Siz değerli müşterilerimizin her türlü depolama ihtiyacına yanıt verebilmek amacıyla sürekli olarak imkanlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. Firmamızın bünyesindeki depolama alanlarını, nakliye araçlarını ve diğer ürünlerimizi sürekli olarak geliştirerek sizlere en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Eşya depolama hizmeti bilgi, birikim ve tecrübe ister. Firmamız sektör içerisinde hizmet vermeye başladığı ilk günden bu yana sürekli olarak kendisini yenilemeyi ve geliştirmeyi amaçlamıştır. Her yeniliğimizde ve gelişimimizde müşterilerimize nasıl daha iyi hizmet verebileceğimizi amaçladık. Bu nedenle sürekli olarak firmamızın imkanlarını daha da ileriye taşıyarak sektör içerisinde öncü bir firma halini aldık.

Tuzla Eşya Depolama Hizmeti

Tuzla eşya depolama hizmetini sizlere en iyi şekilde yapmaktayız. İstanbul’da depolama firmaları sayısı çoktur. Ama işini layıkıyla yapan firma sayısı çok azdır. Bu sayılı firmalar arasında Üçeller Depo firmamızda bulunmaktadır. Her zaman ev eşyalarınızın taşınması ve depoya yerleştirilmesinde uzman ekip görev almaktadır.

1-) Depolama Alanlarımız

Tuzla eşya depolama hizmeti verirken en çok önem verdiğimiz konu başlığı depolama alanlarımızın sizlere sunabildiği imkanlarıdır. Firma olarak depolama alanlarımızın müşterilerimize daha iyi imkanlar sunabilmesi için depolama alanlarımızı sürekli olarak iyileştirmeye devam ediyoruz. Sektör içerisinde sadece firmamız depolarında yer alan sistemlerimiz sayesinde her müşterimize özel depolama alanı sunuyoruz.

Tuzla Ev Depolama Firmaları
Tuzla Eşya Depolama

Depolama alanlarımızda kurduğumuz sistemlerimiz sayesinde bir müşterimizin eşyalarına sadece eşya sahibi müşterimiz ve sadece teslim sürecinde firmamız erişebilmektedir. Depolama alanlarımızın tamamı güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Ayrıca güvenlik kameraları ile 7/24 olarak firmamızca izlenmektedir.

2-) Depolama Sözleşmesi

Firmamız eşya depolama hizmeti için anlaştığı müşterilerinin tamamı ile depolama sözleşmesi imzalamaktadır. Firmamızın müşterileri ile sözleşme imzalamasının en önemli her iki tarafından uyması gereken taahhütlerinden caymaması içindir. Zira yazıya dökülmeyen hiçbir söz geçerlilik arz etmemektedir.

Müşterilerimiz ile anlaştıktan sonra anlaşmanın detaylarını bu sözleşmeye aktarmaktadır. Sözleşme içerisinde eşya sayısı, depolama süresi, depolama paketi ve fiyatlarla ilgili bütün bilgiler yer almaktadır. Her iki tarafın da imzaladığı bu sözleşmenin bir nüshası müşterimize teslim edilirken diğer nüshası da firmamızca saklanmaktadır.

3-) Ücretsiz Eksper Hizmeti

Firmamız müşterilerinin eşya depolama sürecinde zorlanmaması için gereken bütün imkanlarını kullanmaktadır. Bu imkanlardan bir tanesi de ücretsiz eksper hizmetidir. Eksper arkadaşlarımız depolama süreci başlamadan önce eşyaların depolama alanında ne kadar alan kaplayacağı ve hangi depolama paketinin uygun olacağını belirlemektedir. Bu sayede sizler firmamız ile anlaşma yapmadan önce karar vermeniz daha da kolay olacaktır.

4-) Eşya Ambalajlama

Firmamız sadece eşyaların depolanmasında değil depolama için hazırlanması sürecinde de hizmet vermektedir. Firmamızın uzman çalışanları depolarımızda muhafaza edilecek eşyalarınızın ambalajlanmasını yapmaktadır. Eşyalarınızın tamamı boyutlarına ve türlerine göre zarar görmesini engelleyici özel ambalaj maddeleri ile paketlenmektedir. Ambalaj malzemelerimiz yerli üretimdir.

Tuzla Ev Eşyası Depolama

Tuzla ev eşyası depolama şirketi olarak firmamız müşterilerimize güvenilir hizmet vermek için çalışmaktadır. Sektörün öncüsü olan firmamız müşterilerine zamanında hizmet verme politikası ile kendisini geliştirmeye devam etmektedir. Müşterilerimizin eşyalarını depolama alanlarımızda muhafaza etme taleplerini iletmesinin ardından ortalama 1 ile 3 iş günü arasında hizmetimizi tamamlıyoruz.

Tuzla Eşya Depolama Ücretleri
Tuzla Eşya Depolama Firması

Müşterilerimizin depolama alanlarımızda bulunan eşyalarını adresine teslim edilmesini istemeleri durumunda yine aynı süre içerisinde eşyalarını teslim ediyoruz. Ancak hizmetin 1-3 iş günü içerisinde sunulabilmesi için müşterimizin en az 5 gün önceden firmamızı bilgilendirmesi gerekmektedir.

Firmamız zamanında hizmet verme politikasının yanı sıra uygun fiyatlı hizmet vermeyi de amaçlamaktadır. Firmamız eşya depolama hizmeti verirken fiyatlar konusunda müşterilerine sürekli olarak yardımcı olmaktadır. Müşterilerimiz tarafından firmamıza Tuzla ev eşyası depolama fiyatları konusunda çok sayıda soru gelmektedir.

Tuzla kiralık depo alanında fiyatlandırma sunarken ilk amaç her iki tarafı da memnun edecek bir fiyat belirlemektir. Ayrıca çalışanlarımızın emeklerinin karşılığını almaları da firmamız açısından oldukça önemlidir. Ev eşyalarınızın hem taşıması hem de paketlemesi şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Tuzla kiralık eşya depolama hizmetinde fiyatları nasıl belirlediğimiz müşterilerimiz tarafından merak edilmektedir. Firmamız eşya depolama hizmetleri için fiyat belirlerken şu faktörleri göz önünde bulundurmaktadır; Eşyaların sayısı, eşyaların depolama alanında ne kadar alan kaplayacağı ve depolama süresinin ne kadar olduğu fiyat belirlerken oldukça önemlidir. Eşyalarınız firmamız tarafından uygun fiyatlarla hiçbir zarar görmeden depolama alanlarımızda muhafaza edilmektedir.

Tuzla Eşya Depolama Fiyatları

Tuzla ev eşyası depolama fiyatları hiçbir zaman sabit değildir. Fiyatlar depolama hizmetinin sunulduğu bölge şartlarına göre de değişiklik göstermektedir. Ayrıca fiyatlar depolama firmaları arasında da farklılık göstermektedir. Firmalar sundukları imkanlar neticesinde müşterilerine fiyat verirler ve bundan dolayı fiyatlar değişiklik gösterebilir. Sizlerde en uygun fiyatlarla depolama hizmeti almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

1+1 Tuzla Kiralık Depo : 250 ₺ – 400 ₺
2+1 Tuzla Kiralık Depo : 400 ₺ – 550 ₺
3+1 Tuzla Kiralık Depo : 550 ₺ – 700 ₺
4+1 Tuzla Kiralık Depo : 700 ₺ – 850 ₺

Eşyalarınızın yoğunluğuna göre net aylık ücret belirlenmektedir.

Tuzla Kiralık Depo

Tuzla eşya depolama firması olarak çalışma sistemimiz tamamen müşteri memnuniyetleri ve geri dönüşümleri ile alakalıdır. Tecrübeli olan kadromuz, araç filomuz, deneyimlerimiz ile birlikte depolama hizmetlerimiz her geçen gün kalite çıtasını arttırmaktadır. Depolama alanlarımızda eşyalarınızın hacmine göre depo alanı seçerek depolama seçeneklerimizden tercih edebilirsiniz.

Tuzla Ev Depolama Hizmeti
Tuzla Eşya Depolama Şirketi

Eşyalarınızın güvenliğinin sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu farkındalıkla ve taşıdığımız misyonlar birlikte depolama alanlarımızda sizi de görmek isteriz. Tuzla ev depolama alanlarımız hijyeniği sağlanan, güvenlikli ve sigortalıdır. Eşyalarınızın paketlenme aşaması da en doğru şekilde yapılarak depolama sürecine girer.

Tuzla ev eşyası depolama alanları güvenlik konusunda 4×4’lüktür. Kamera sistemleri, güvenlik görevlileri ile korunmaktadır. Depolama alanlarımızın havalandırma sistemleri sayesinde eşyalarınız küften, nemden ve kötü kokudan uzak kalmasını sağlar. Eşyalarınıza zarar gelmesini engellemek için her türlü tedbir alınmaktadır. Eşya tedbiri demek kuşkusuz eşyanın sigortalanması demektir. Sigortalı olan eşyalar demek tarafımızdan siz teslim edene dek sahip çıkmak demektir.

Tuzla kiralık eşya depolama firması olarak hizmetlerimiz her geçen günde bir gelişme göstermektedir. Hizmetlerimizin alanının genişlemesi yanı sıra kaliteden ödün vermeden gelişmektedir. Biz işimizi severek bu yolda ilk adımımızı attık ve bugünlere sizlerle geldik. Müşteri memnuniyeti her zaman esas olan noktamız oldu.

Tuzla Depo Kiralama Hizmeti

Tuzla eşya depolama alanlarımız gerek nitelik gerekse nicelik bakımlarından artış göstererek sizlere hizmet verdik. Tecrübemiz bize yeterken sizden aldığımız güven ve memnuniyet te bize yeterli gelen kısım oldu.

Firmamız kalite standartlarından ödün vermeden ilerleme misyonu taşırken uygun fiyat hizmetinden de vazgeçmeyen bir depolama firmasıdır. Uygun fiyatla kaliteli ve güvenli hizmet vermek denildiğinde akla gelmemiz bizim için yeterli olan kısımdır.

Eşya depolama alanlarımızda eşyalarınızın güvenliği artık bizim sorumluluğumuzda olduğundan özellikle sigortalı depolama kısmına özen gösteririz. Ekspertiz hizmetimizle birlikte depolama anlaşmasını sağladığımız an itibari ile Tuzla eşya depolama olarak çalışma sistemimiz adım adım ilerlemeye başlar. Her duruma karşı hazırlıklı olmak amacıyla sigortalanması, hijyeni, güvenliği ile dört dörtlük bir sistem düzeni sağlanır.

Tuzla kiralık depo alanlarımızın güvenlik kısmı için sizinle paylaştıklarımız, kesintisiz bir kamera sistemimiz olmasıdır. Buna ek olarak güvenlik personellerimiz konusunda tecrübelidir. Alarm sistemimiz vardır. Depolama alanlarımız küflenme ya da rutubet durumlarına karşılık da havalandırma sistemleri altındadır. Düzenli bir temizlik sistemi vardır. İlaçlanma her türlü haşere varlığına karşılık periyodik olarak gerçekleşir.

Tuzla eşya depolama olarak firmamız adı altında ciddi, planlı ve düzenli bir ekipten oluşmaktayız. Müşterilerimizle olan iletişimimizin firmamıza olan geri dönüşümünde yaşattığımız düzen ve planın büyük etkisi olduğunu düşünmekteyiz. Ve elbette ki vermiş olduğumuz güvenin çerçevesinde olduklarını hissetmeleri de firmamızı doğru temsil etmemizi sağlamaktadır.

Tuzla Eşya Depolama Hakkında Sorular

Tuzla eşya depolama alanlarınızda eşyalar sigortalanıyor mu?

Ev eşyalarınızı depolarımıza taşıdıktan sonra depoda kaldığı sürece sigorta kapsamındadır. Sigortalanan eşyalar güven içinde saklanmış olur.

Tuzla ev eşyası depolama hizmetinde eşyaları kim taşımaktadır?

Ev eşyalarınızın taşınması ve tekrar teslim edilmesi Üçeller Depolama firmamız tarafından yapılmaktadır. Elemanlarımız iş alanlarında profesyoneldir.

Tuzla eşya depolama hizmetinde eşyaları paketliyor musunuz?

Ev eşyalarınızın paketlenmesi uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Paketlemede kaliteli ambalajlama ürünleri kullanmaktayız. Bu ürünler eşyalarınızı sağlam bir şekilde korumaktadır.

Tuzla ev eşyası depolama alanında çalışanlarınız işin ustası mıdır?

Ev eşyası taşıma ve depolama hizmetinde çalışan personellerimiz işlerini en iyi şekilde yapmaları için önceden eğitim almış kişilerdir. Yıllardır bu işin içinde olduklarından kendilerini geliştirmişlerdir.

Tuzla kiralık depo alanlarınız temiz midir?

Depo alanlarımız temiz ve nemsiz ortamlardır. Aylık iki defa ilaçlanmaktadır. Günlük olarak kontrolleri sağlanmaktadır. Havalandırma sistemi mevcuttur.