Tuzla Eşya Depolama

Tuzla eşya depolama sektörü eşya fazlalığı bulunan ev sahipleri tarafından oldukça fazla tercih edilen hizmetlerden bir tanesidir. Depolama firmaları ile birlikte nakliye firmaları da müşterilerine eşya depolama hizmeti vermektedir. Ev eşyası depolama ihtiyacına kentsel dönüşümde etki etmiştir.

Tuzla Eşya Depolama Fiyatları
Tuzla Eşya Depolama – Koltuk

Tuzla ev depolama firması çalışanlarımız ile birlikte sektörün en iyi imkanlarına sahip depolama alanlarını oluşturduk. Depolama alanlarımızda sunduğumuz hizmetlerimizin birçoğu diğer firmaların 2-3 yıl içerisinde hayata geçirmeyi planladıkları hizmetlerdir. Firmamız her alanda olduğu gibi depolama alanlarında da diğer firmaların düşündüklerini 3-4 yıl önceden hayata geçiren bir firmadır.

Tuzla depolama alanlarımızda sektör içerisinde hizmet verdiğini iddia eden diğer firmaların hayal bile edemeyeceği imkanları siz müşterilerimize sunuyoruz. Depolama alanlarımızın tamamı eşyaların sağlığı için düzenli olarak temizlenmekte ve haşerelere karşı ilaçlanmaktadır. Ayrıca içinde bulunduğumuz Covid-19 pandemi nedeniyle depolama alanlarımızın tamamı en ücra köşesine kadar dezenfekte edilmektedir.

Tuzla eşya deposu müşterilerimizin her türlü boyuttaki eşyalarını muhafaza edebilecek şekilde tasarlanarak inşa edilmiştir. Bu sayede istediğiniz her türlü boyuttaki eşyalarınızı depolama alanlarımızda saklayabilirsiniz. Depolama hizmetleri pek çok farklı nedenlerle insanlar tarafından tercih edilmektedir. Bu nedenlerden bazıları ise şunlardır;

  • Geçici olarak yurt dışına giden kişilerin eşyalarını güvenilir alanlarda muhafaza etmek istemesi
  • Evlenecek çiftlerin ev eşyalarını depolama ihtiyacı
  • Şehirler arası taşınmalarda eşyaların belirli bir süreliğine muhafaza edilmesi ihtiyacı gibi nedenlerle depolama hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Tuzla Eşya Depolama Firması

Tuzla eşya depolama sektöründe en iyi firmalar arasında yer edinmekteyiz. Eşya depolama hizmeti her önüne gelen firmanın verebileceği bir hizmet değildir. Bu hizmet tecrübe ve güven temeline dayanır. Firmamız müşterilerinin eşyalarını özenli ve güvenli bir şekilde steril depolama alanlarında muhafaza etmektedir.

Tuzla Eşya Depolama Firmaları
Tuzla Eşya Depolama Hizmeti – Salon

Firmamız hayata geçirdiği her yenilikte müşterilerimizin eşyalarını nasıl daha iyi koruyabiliriz sorusunun cevabını bulmayı amaçlamıştır. Müşterilerimize kaliteli hizmetin yanında güveni de vermekteyiz. Zira insanlar güvenmedikleri firmalarla çalışmayı tercih etmezler. Sektör içerisinde birçok sıkıntılı firma bulunduğundan firmamız müşterileri ile güven esasına dayanarak çalışmaktadır.

Tuzla kiralık eşya deposu hizmetlerimize güvenen müşterilerimiz de bizleri çevresinde eşya depolama hizmetine ihtiyaç duyan insanlara tavsiye etmektedir. Üçeller Depo olarak ev eşyalarınızı güvenle muhafaza etmekteyiz.

Tuzla ev depolama hizmeti oldukça çeşitli bir hizmet türüdür. Siz değerli müşterilerimizin her türlü depolama ihtiyacına yanıt verebilmek amacıyla sürekli olarak imkanlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. Firmamızın bünyesindeki depolama alanlarını, nakliye araçlarını ve diğer ürünlerimizi sürekli olarak geliştirerek sizlere en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Eşya depolama hizmeti bilgi, birikim ve tecrübe ister. Firmamız sektör içerisinde hizmet vermeye başladığı ilk günden bu yana sürekli olarak kendisini yenilemeyi ve geliştirmeyi amaçlamıştır. Her yeniliğimizde ve gelişimimizde müşterilerimize nasıl daha iyi hizmet verebileceğimizi amaçladık. Bu nedenle sürekli olarak firmamızın imkanlarını daha da ileriye taşıyarak sektör içerisinde öncü bir firma halini aldık.

Tuzla Eşya Depolama Hizmeti

Tuzla eşya depolama hizmetini sizlere en iyi şekilde yapmaktayız. İstanbul’da depolama firmaları sayısı çoktur. Ama işini layıkıyla yapan firma sayısı çok azdır. Bu sayılı firmalar arasında Üçeller Depo firmamızda bulunmaktadır. Her zaman ev eşyalarınızın taşınması ve depoya yerleştirilmesinde uzman ekip görev almaktadır.

1-) Depolama Alanlarımız

Tuzla eşya depolama hizmeti verirken en çok önem verdiğimiz konu başlığı depolama alanlarımızın sizlere sunabildiği imkanlarıdır. Firma olarak depolama alanlarımızın müşterilerimize daha iyi imkanlar sunabilmesi için depolama alanlarımızı sürekli olarak iyileştirmeye devam ediyoruz. Sektör içerisinde sadece firmamız depolarında yer alan sistemlerimiz sayesinde her müşterimize özel depolama alanı sunuyoruz.

Depolama alanlarımızda kurduğumuz sistemlerimiz sayesinde bir müşterimizin eşyalarına sadece eşya sahibi müşterimiz ve sadece teslim sürecinde firmamız erişebilmektedir. Depolama alanlarımızın tamamı güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Ayrıca güvenlik kameraları ile 7/24 olarak firmamızca izlenmektedir.

2-) Depolama Sözleşmesi

Firmamız eşya depolama hizmeti için anlaştığı müşterilerinin tamamı ile depolama sözleşmesi imzalamaktadır. Firmamızın müşterileri ile sözleşme imzalamasının en önemli her iki tarafından uyması gereken taahhütlerinden caymaması içindir. Zira yazıya dökülmeyen hiçbir söz geçerlilik arz etmemektedir.

Müşterilerimiz ile anlaştıktan sonra anlaşmanın detaylarını bu sözleşmeye aktarmaktadır. Sözleşme içerisinde eşya sayısı, depolama süresi, depolama paketi ve fiyatlarla ilgili bütün bilgiler yer almaktadır. Her iki tarafın da imzaladığı bu sözleşmenin bir nüshası müşterimize teslim edilirken diğer nüshası da firmamızca saklanmaktadır.

3-) Ücretsiz Eksper Hizmeti

Firmamız müşterilerinin eşya depolama sürecinde zorlanmaması için gereken bütün imkanlarını kullanmaktadır. Bu imkanlardan bir tanesi de ücretsiz eksper hizmetidir. Eksper arkadaşlarımız depolama süreci başlamadan önce eşyaların depolama alanında ne kadar alan kaplayacağı ve hangi depolama paketinin uygun olacağını belirlemektedir. Bu sayede sizler firmamız ile anlaşma yapmadan önce karar vermeniz daha da kolay olacaktır.

4-) Eşya Ambalajlama

Firmamız sadece eşyaların depolanmasında değil depolama için hazırlanması sürecinde de hizmet vermektedir. Firmamızın uzman çalışanları depolarımızda muhafaza edilecek eşyalarınızın ambalajlanmasını yapmaktadır. Eşyalarınızın tamamı boyutlarına ve türlerine göre zarar görmesini engelleyici özel ambalaj maddeleri ile paketlenmektedir. Ambalaj malzemelerimiz yerli üretimdir.

Tuzla Ev Eşyası Depolama

Tuzla ev eşyası depolama şirketi olarak firmamız müşterilerimize güvenilir hizmet vermek için çalışmaktadır. Sektörün öncüsü olan firmamız müşterilerine zamanında hizmet verme politikası ile kendisini geliştirmeye devam etmektedir. Müşterilerimizin eşyalarını depolama alanlarımızda muhafaza etme taleplerini iletmesinin ardından ortalama 1 ile 3 iş günü arasında hizmetimizi tamamlıyoruz.

Tuzla Eşya Depolama Ücretleri
Tuzla Eşya Depolama Firması – Koltuklar

Müşterilerimizin depolama alanlarımızda bulunan eşyalarını adresine teslim edilmesini istemeleri durumunda yine aynı süre içerisinde eşyalarını teslim ediyoruz. Ancak hizmetin 1-3 iş günü içerisinde sunulabilmesi için müşterimizin en az 5 gün önceden firmamızı bilgilendirmesi gerekmektedir.

Firmamız zamanında hizmet verme politikasının yanı sıra uygun fiyatlı hizmet vermeyi de amaçlamaktadır. Firmamız eşya depolama hizmeti verirken fiyatlar konusunda müşterilerine sürekli olarak yardımcı olmaktadır. Müşterilerimiz tarafından firmamıza Tuzla ev eşyası depolama fiyatları konusunda çok sayıda soru gelmektedir.

Tuzla kiralık depo alanında fiyatlandırma sunarken ilk amaç her iki tarafı da memnun edecek bir fiyat belirlemektir. Ayrıca çalışanlarımızın emeklerinin karşılığını almaları da firmamız açısından oldukça önemlidir. Ev eşyalarınızın hem taşıması hem de paketlemesi şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Tuzla kiralık eşya depolama hizmetinde fiyatları nasıl belirlediğimiz müşterilerimiz tarafından merak edilmektedir. Firmamız eşya depolama hizmetleri için fiyat belirlerken şu faktörleri göz önünde bulundurmaktadır; Eşyaların sayısı, eşyaların depolama alanında ne kadar alan kaplayacağı ve depolama süresinin ne kadar olduğu fiyat belirlerken oldukça önemlidir. Eşyalarınız firmamız tarafından uygun fiyatlarla hiçbir zarar görmeden depolama alanlarımızda muhafaza edilmektedir.

Tuzla Eşya Depolama Fiyatları

Tuzla ev eşyası depolama fiyatları hiçbir zaman sabit değildir. Fiyatlar depolama hizmetinin sunulduğu bölge şartlarına göre de değişiklik göstermektedir. Ayrıca fiyatlar depolama firmaları arasında da farklılık göstermektedir. Firmalar sundukları imkanlar neticesinde müşterilerine fiyat verirler ve bundan dolayı fiyatlar değişiklik gösterebilir. Sizlerde en uygun fiyatlarla depolama hizmeti almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Tuzla Eşya Depolama ‘ya Dair Sorular

Tuzla eşya depolama firmanızın depolama alanlarında hangi tür eşyaları muhafaza etmemektesiniz?

Firmamız bünyesinde yer alan depolama alanlarında aşağıda yer alan ürünleri depolamamaktayız;
– Çürüyebilecek veya koku yapabilecek yiyecekler
– Canlı hayvanlar
– Zehirli ve tehlikeli kimyasallar
– Yanıcı ve patlayıcı maddeleri
– Yasadışı maddelerin tamamını
– Radyoaktif materyalleri ve atıklarını hem yasal olmadığı için hem de firmamız prensipleri gereğince depolama alanlarımızda muhafaza etmiyoruz.

Tuzla ev depolama süreleriniz hakkında bilgi alabilir miyim?

Firmamızın depolama alanlarında depolamak istediğiniz eşyalarınız için farklı depolama süreleri koymaktadır. Eşyalarınızı depolarımızda ister aylık, ister 1-6 aylık isterseniz de 6-12 aylık olarak muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca daha uzun süreler için yıllık depolama paketlerimizi de tercih edebilirsiniz.

Tuzla ev eşyası deposu hizmetinde eşyaları kim depoya taşımaktadır?

Firmamız hem ev eşyalarınızın paketlemesini hem de taşımasını yapmaktadır. Ev eşyası depolama firması olarak her zaman işimizi en iyi şekilde yapmak ilk amacımızdır.

Tuzla Depolama Hizmetimizi Alan Müşterilerimiz

Tuzla Eşya Depolama
Tuzla Eşya Depolama Alanları – Araç İçi

Bu yılın başında Avrupa’ya geçici olarak gitmem gerektiğinde kirada olduğum evimi boşaltmam gerekiyordu. Eşyalarımı teslim edebileceğim güvenilir bir firma ararken etrafımdaki kişiler Üçeller Depolama firmasını tavsiye ettiler. Bende çevremdeki kişilerin tavsiyesine uyarak eşyalarımı teslim ettim. Türkiye’ye geri döndüğümde eşyalarımı bıraktığım gibi buldum. Teşekkürler.

⭐⭐⭐⭐⭐  İbrahim KIZILCA ( Turizm Sektörü )

Görev yeri değişikliği nedeniyle bir başka şehre taşınmam gerekiyordu. Taşınacağım şehirdeki evim eşyalı olduğu için buradaki eşyalarımı güvenebileceğim bir yere emanet etmem gerekiyordu. Kurum içerisinden diğer memur arkadaşlar Üçeller firmasını önerdiler. Bende arkadaşlarımızın önerisini dinledim ve eşyalarımı bu firmaya teslim ettim. Daha sonra eşyalarımı almaya geldiğimde eşyalarımın hiçbir zarar görmediğini fark ettim. Özellikle Ahmet Bey’e çok teşekkür ederim.

⭐⭐⭐⭐⭐  Kazım DOĞANCI ( Memur )

Mesleğim gereği belirli aralıklarla şehirler arası görev değişikliği olabiliyor. Geçen ay aniden gerçekleşen görev değişikliği sebebiyle eşyalarımı zarar görmeden muhafaza edebileceğim bir yer gerekiyordu. Eşyalarımı onlara emanet ettim. Temiz bir şekilde eşyalarımı geri teslim aldım.

⭐⭐⭐⭐⭐  Tuğba ÜZÜM ( Satış Danışmanı )