Ümraniye İstanbul’ un en fazla nüfus ve hanesine sahip olan bölgelerinden bir tanesi olduğu için Ümraniye eşya depolama hizmetlerine çokça gerek duyulmaktadır. Bu ihtiyaçtan dolayı depolama alanında birçok firma bu hizmeti vermeye çalışsa da yetersiz deneyim ve imkanlar sebebiyle birçok müşteri mağdur olmaktadır.

Ümraniye Eşya Depolama Firmaları
Ümraniye Eşya Depolama 

Şu anda Ümraniye bölgesinde halka en iyi ve en donanımlı Ümraniye eşya depolama hizmetini sunan firma bizleriz. Başarılı işlerle adından söz ettiren Üçeller Depolama firmamız, depolama hizmetleri kapsamında en iyi imkanlarla müşterileri için bir araya getirmektedir.

Ümraniye eşya deposu ile müşterilerimize sunduğumuz çokça alternatif depolama alanı ve birçok farklı taşıma yöntemine sahibiz. Bizi tercih eden kişilerin bu süreci daha keyifli ve huzurlu şekilde geçirmelerini sağlıyoruz.

Ümraniye kiralık eşya depolama konusunda sizlere sonuna kadar yardımcı olmak için 7 /24 hizmetlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Yıllardır aynı işi aynı kalite ile ortaya koyan firmamız sizler için her zaman en iyisini istemektedir. Bugüne kadar sayısız eşya depolama hizmeti gerçekleştiren bizleri firma olarak motive eden en güzel şey müşterilerimizin yaptığımız işlerden memnun olmasıdır.

Müşterilerimizin bizlerden alacakları hizmet konusunda tüm süreci en ince ayrıntısına kadar düşünüyor ve işimizi asla şansa bırakmıyoruz. Biliyoruz ki başarılı bir iş ortaya koymak için şansa değil sıkı ve disiplinli bir şekilde çalışmaya ihtiyaç bulunmaktadır.

Ümraniye depolama firması olarak eşya depolama ve nakliyat işlerinde kendimize sonuna kadar güveniyor, yaptığımız her işin altına da imzamızı atıyoruz. Yaptığımız işi asla üstün körü yapmıyoruz. Gerek depolama süreci öncesi gerekse depolama tamamlandıktan sonra müşterilerimize sıkıntı yaşadıkları tüm konularda kendilerine yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Bizler müşterilerimize yalnızca güven, başarı ve kolaylığı sunmuyoruz, tüm bunların yanında en donanımlı araçlar ve personeller ile onları buluşturuyor. Depolama süreci boyunca tek bir kalem dahi oynatmalarına gerek bıraktırmıyoruz.

Ümraniye Eşya Depolama Hizmetimiz

Firmamız Ümraniye eşya depolama süreçlerinde en iyi ve başarılı işi ortaya koymak için piyasada bulunan en kaliteli araç ve malzemelerle birlikte çalışmaktadır. Elbette bu kaliteli malzemelerin de yine nitelikli elemanların elinde en doğru şekilde kullanılmasını sağlıyoruz.

Ümraniye Eşya Depolama Ücretleri
Ümraniye Eşya Depolama Firması

Ümraniye ev eşyası depolama firmamız tüm bu saydığımız prensipler çerçevesinde faaliyetlerini haftanın her günü 7/24 sürdürmektedir. Sahip olduğumuz bu başarıyı üç temel şeye borçlu olduğumuzu söyleyebiliriz.

Firmamız aracılığıyla Ümraniye eşya depolama hizmetini almak isteyen kişilerin, işletmemize ait olan web sitesi üzerinde yer alan telefon numaralarını arayarak doğrudan kurumumuzla ya da müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeleri yeterli gelecektir.

Bununla birlikte dileyen müşterilerimiz firma ofislerimizi bizzat ziyaret ederek merak ettikleri her konu hakkında bilgi alabilir ve Ümraniye eşya depolama hizmeti talebinde bulunabilirler.

1) Profesyonel Ekip

Firmamızda aktif olarak çalışan tüm personellerimiz işinin ehli, paketleme, monte ve de monte, toplama, taşıma ve diğer birçok konuda uzmandırlar. Elemanlarımızın her biri profesyonel eğitim almış ve bu konuda çok fazla deneyimi bulunan kişilerdir.

Personellerimiz özellikle günümüzde yaşanmakta olan Covid 19 salgın hastalığının neden olduğu pandemi sürecinde temizlik ve hijyen gibi konulara oldukça fazla dikkat etmektedirler.

Ümraniye ev depolama hizmeti boyunca tüm elemanlarımız maske, mesafe ve hijyen üçlüsüne çokça dikkat ederek çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürmektedir. Bu nedenle içiniz oldukça rahat olabilir, firma olarak tüm tedbirlere uyarak sizlere bu güveni sonuna kadar sağladığımızı bilmenizi isteriz.

2) Araç ve Materyaller

Ümraniye ev eşyası depolama sürecinin başından sonuna kadar kullanılan her bir materyal ve malzeme işinde uzman olan kişiler tarafından bizzat seçilmektedir. Her biri depolanacak ve taşınacak olan eşya ve mala uygun olacak şekilde satın alınmaktadır.

Ümraniye Kiralık Depo Hizmeti
Ümraniye Ev Eşyası Depolama

Her zaman müşterilerine en iyi kaliteyi ayaklarına getirmeye çalışan firmamız kullanılan materyaller konusunda oldukça hassas çalışmaktadır. Malzeme ve materyal konusunda asla ucuza kaçmayan firmamız müşterilerine standart üstü konforda en güvenilir depolama ve nakliye hizmetini sunmaktadır.

Nakliye araçlarımızın temizliği ve sağlamlığı yanında filomuzun en yeni ve tam özellikli araçlarla doludur. Araç içlerimizin özellikle bu pandemi döneminde hijyenine daha da dikkat ediyoruz. Her taşıma sonrası rutin olarak uyguladığımız geniş temizlik ve hijyen protokollerine ilaveten dezenfeksiyon işlemlerini de eklemiş bulunmaktayız.

Araç içlerine eşyalar kapalı halde yerleştirilse de iç temizliği her zaman çok önemlidir. Araç içlerinin her daim kokusuz, nemsiz, kir ve mikroptan tam olarak arınmış olması bizler için önemli olduğundan düzenli olarak temizliklerini yaptırmaktayız.

3) Ümraniye Eşya Depolama Sözleşmesi

Taşıma ve depolama süreçlerinde teminat ve hakların korunması oldukça önem verilmesi gereken konulardan bir tanesidir.  Ümraniye kiralık depo firması olarak müşterilerimizin bütün durumunu göz önünde bulundurarak onları daha da güvence altında tutacak sözleşmeyi kendilerine sunuyoruz.

Bu sözleşmeler için kısaca her iki tarafın imzaladığı karşılıklı var olan güvenin yazıya dökülmüş halidir diyebiliriz. Bizler Ümraniye ev eşyası depolama firması olarak müşterilerimizin depolama öncesi hizmet almaya karar vermeden dahi takıldıkları her konuda onlara yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Aynı şekilde depolama sürecinde de herhangi bir sıkıntı oluşması halinde elimizden geldiğince kendilerine destek oluyoruz.  %100 müşteri memnuniyeti kazanmak için sıkı çalışan firmamız için müşterilerimizin memnuniyeti ve hoşnutluğu her şeyden önce gelmektedir.

4) Ümraniye Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama hizmetlerimiz de ücret olarak sabit bir miktar belirlenmemektedir. Ümraniye eşya depolama hizmetlerinde alınacak olan ücret için birçok değiştirici faktör bulunmaktadır. Bunlardan en temel olanlarını yazarsak kullanılan malzeme türü ve miktarı, kullanılan araçların büyüklüğü, depo edilme süresi, ekstradan müşterinin talebi doğrultusunda istediği ürün ya da hizmetlerdir. Çalıştırılacak olan personel sayısı, monte ve de monte edilen eşyaların miktarı gibi daha birçok şeyi sayabiliriz.

Ümraniye Eşya Depolama Hakkında Sorular

Eşya depolama hizmetlerinde herhangi bir sözleşme imzalanmakta mı?

Evet, imzalanmaktadır. Esasında firmamız sözleşme dahi olmadan da müşterilerine bu güvenceyi sonuna kadar temin etmektedir. Fakat yapmış olduğu işlerde asla eksik bir nokta bırakmayan işletme anlayışımız ile müşterilerimize tarafların imzalayacağı eşya depolama sözleşmesi ve bununla birlikte nakliyat sözleşmesi de imzalanmaktadır. Bu sözleşmelerde amaç müşterilerin ve firmamızın haklarını resmi belge ile daha da güvence altına almaktır.

Ümraniye eşya depolamada önceden depoları görmek mümkün mü?

Evet, müşterilerimiz firmamızdan Ümraniye eşya depolama hizmeti aldıklarında depo yerlerini dilediklerinde görebilir ve ona göre depolama konusunda nihai kararlarını verebilir. İşletmemiz her zaman müşterilerine elindeki tüm imkanlarla yardımcı olmakta ve her ihtiyacına cevap vermektedir.

Depolanan eşyalar nasıl muhafaza edilmektedir?

Eşya depolama firmamız, eşyaların depolanması için kullandığı bütün depo alanlarını özel olarak seçmekte ve her eşya türüne ve miktarına uygun olan depoları elinde bulundurmaktadır. Depolanan eşyalar genellikle türüne, boyut ve ağırlığına, ihtiyaç duyduğu atmosfer koşullarına ve daha birçok faktör göz önünde bulundurularak muhafaza edilmektedir.

Ümraniye eşya depolama hizmetinde ambalajlama yapmakta mısınız?

Ev eşyası depolama hizmetinde sizlere kaliteli paketleme ürünleri ile paketleme yapmaktayız. Eşyalarınızı titiz bir şekilde taşınması yapılmaktadır. Uzman ekibimiz paketlenen eşyalarınızı düzenli bir şekilde depoya yerleştirmektedir.

Ümraniye eşya depolama firmaları arasında Üçeller Depo firmamız ne gibi hizmetler sunmaktadır?

✅ Kaliteli paketleme hizmeti
✅ Uzman ekiple çalışmak
✅ Güvenli depo alanı sunmak
✅ Depolama sözleşmesi yapmak
✅ Kasa içi temiz araçlarla çalışmak
✅ Eşyaların sigortasını yapmak

Mert Korkmazoğlu

1990 yılından beri evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetini sizlere sunmaktayız.