Ümraniye eşya depolama şirketi olarak, mevcut eşyalarınızın daha sonra kullanılması için koruma altına alınması için eşya depolama işini yapmaktayız. Eşya depolama günümüzde birçok sebepten dolayı ihtiyaç haline gelebilir. Ev taşırken geçeceğiniz yeni mekanlarınız mevcut eşyalarınızı depolama ihtiyacı duyabilirsiniz.  

Ümraniye Eşya Deposu
Ümraniye Eşya Depolama

Küresel hale gelen dünyada ve sınır tanımayan iş yerlerinin faaliyetlerinden dolayı 1 yıldan kısa seyahatleriniz olabilmektedir. Bu durumlarda mevcut evinizde bulunan eşyaları taşımak ya da onları siz gelene kadar boş yere bekletmek size masraflı olacaktır. Çalıştırdığınız iş yerinizde mevsimsel olarak kullanacağınız makinalarınızın iş yerlerinizde kalması size yük olabilir işlerinizi aksatabilir. Sizi bu sıkıntıdan çok uygun fiyatlarla kurtarmaktayız. Uygun fiyat politikamız ve yüksek oranlı müşteri memnuniyetiyle eşya depolama alanından en çok tercih edilen depolama firmaların başında gelmekteyiz. Bizi tercih etmekten büyük bir onur duyacak ve aldığınız hizmetten memnun kalacaksınız. Ümraniye eşya deposu işini profesyonel ekibimizle ve son model araçlarımızla taşıma ve nakliye esnasında eşyalarınıza zarar gelmeyecek şekilde yapıyoruz.   

Ümraniye ev depolama işinde en önemli hususların başında eşyaların paketlenmesi gelmektedir. Maalesef insanlarımız kurumsal olmayan taklide dayalı eşya depolama işi yapanlar tarafından mağdur edilmektedir. Eşyalarınızın depolama ücretinin yanında yenilemek zorunda kalabilirsiniz. Bizim en büyük hassasiyetimiz bu konudadır. Eşyalarınızı bize bıraktığınız gibi aynı şekilde teslim alma hassasiyetiyle depolama işini yapmaktayız. Eşyalarınıza zarar gelecek en ufak hareketlerden kaçınmaktayız. Gerek paketleme esnasında gerek taşıma esnasında eşyaların bir zarar görmemesi için azami gayret göstermekteyiz. Paketleme işinde kullandığımız kalite malzemeler eşyalarınızın çizilmesi gibi durumlardan koruduğu gibi depolama alanında nem ve toz gibi faktörlerden de korumaktadır. Eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi koruyor ve onları sizden aldığımız şekilde mekanik ve fiziki bir zarar görmeden size teslim ediyoruz. Depolarımız hijyenik şartlarda ve 7/ 24 güvenliklidir. Periyodik olarak ilaçlama yapıldığından dolayı da asla haşere barınmamaktadır. İsterseniz eski ev eşyalarınız isterseniz evinizde fazla olan eşyalarınızı depolamanızda çözüm ortağınız olmaktayız. Müşteri odaklı çalışma anlayışımızla birleştirdiğimiz eşya depolama çözümleri konusundaki uzmanlığınız. 

Ümraniye Ev Eşyası Depolama 

Ümraniye ev eşyası depolama hizmetimizde mevcuttur. Şirket olarak ev eşyalarınızı da depolamaktayız. Zamanın getirdiği gerekliliklerden dolayı sürekli taşınma ihtiyacı duyulabilmektedir. Çalıştığınız iş gereği ya da atamalardan dolayı yer değiştirmeniz mümkün olabiliyor. Bu atamalar ve iş değiştirme bazen kısa ve geçici olabilmektedir. Böyle durumlarda ev taşıma işlemi gereksiz olabilir. Mevcut kalınan evde size ait değil ve kira veriyorsanız size ciddi bir ek masraf çıkarmaktadır. Böyle durumlarda eşya depolama çok cazip ve avantajlı olmaktadır. Eşyalarınızı depolama yapmadığınız sürece de ev kirası ödemediğiniz taktirde de sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Evde olmayacağınız için evinizde oluşabilecek sorunlara müdahale edemediğinizde eve döndüğünüzde sürpriz ile karşılaşabilirsiniz. Hırsızlık olaylarının çok yaşandığı bir zamanda boş bir ev her zaman hırsızların hedefinde olacaktır. Eşya depolama hizmeti alarak siz yokken eşyalarınızın başına gelebilecek olumsuzlukların önüne geçmiş olacaksınız. Depolama hizmetlerimiz ile müşterimiz olan kurumsal firmalar bu alandaki referanslarımızdır. Sektörde sağlam referanslara sahip olan firmamız her türlü teknolojik gelişmeye açık bir vizyon anlayışını sürdürmektedir. 

Ümraniye ev eşyası depolama ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçerek bu ihtiyacınızı en iyi şekilde gidermiş olacaksınız. Eşya depolama sürecimiz evinizde eşyalarınızın durumları tespit edilerek yapılır. Eşyalarınız daha sonra kullanma ve geri alma kriterine uygun şekilde kategorilere ayrılarak paketleme işlemi için birbirinden ayrılır. Kategoriye ayrılan eşyalarınız gerek taşıma gerekse nakliye esnasında herhangi bir zarar görmemesi için güzel bir şekilde ambalajlanır ve koliye dizilir. Koli eşyalarınızın üst üste gelmesi durumunda zarar görmemesi için kenarlıklara sert köpüklerle korunur. Mobilya eşyalarınız uzman ekibimizin söküm işlemleri ile paketlenir böylelikle yer tasarrufunun yanında mobilyalarınızın korunması da sağlanmış olur. Paketlenen eşyalarınız uzman nakliye personelimiz tarafından depolanacak alana götürülür ve depolama işlemi en iyi şekilde yapılır. Depolarımızda eşyalarınız hassaslık durumlarına göre yerleştirilir. Bazı eşyalarınız depolamada dolaplara yerleştirilir. Büyük ölçekli eşyalarınız ise altlarına paletler koyularak muhafaza edilir. Eşyalarınızı tekrar istediğinizde aynı hassasiyetle taşımak istediğiniz yere taşınır ve istediğiniz şekilde yerleşimi yapılır.  

Ümraniye Eşya Depolama Fiyatları 

Ümraniye eşya depolama fiyatları belirlenirken müşteriyi zora sokmayacak bir fiyat politikası uygulanmaktadır. Gerek fiyat gerek hizmet kalitemiz müşterimizin yüksek oranda memnun olmasını sağlamıştır. Bizi tercih eden ve bizden hizmet alan müşterilerimiz en büyük referansımızı oluşturmaktadır.  

Ümraniye Depolama Fiyatları
Ümraniye Eşya Depolama Fiyatları 

Fiyatlarımız eşya depolama alanında en uygun fiyatlardır. Fiyat belirleme depolama yapacak alanla ve eşyalarınızın miktarına göre belirlenmektedir. Sabit bir fiyat politikası uygulayarak az eşyası olan müşteriler ile eşyası çok olan müşteriler aynı miktarda fiyat ödememektedir. Bu fiyat politikamız birçok mağduriyetin ve haksızlığın önüne geçmektedir. Eşya depolamanın avantajı yanı insanlara fiyatlarının cazip gelmesidir. Cazip fiyat politikamızla eşyalarınızı ilk günkü yeniliği ile korunmakta ve günü geldiğinde size teslimatı yapılmaktadır. Eşyalarınızı korurken ekstra masrafların önüne geçerek size kaliteli hizmet sunmaktayız. Kaliteli ve uygun fiyat hizmet herkesin hakkı olduğunun bilincindeyiz ve bu imkanları size sunmaktayız. Ümraniye eşya depolama firmaları içerisinde verdiğimiz kurumsal depolama hizmetiyle de oldukça haklı bir yer edinmiş bulunmaktayız.  

Güven ve sorumluluk bilinciyle verdiğimiz üstün ve kaliteli depolama hizmetimiz Avrupa standartlarına uygunluk belgelerine de sahiptir. Ümraniye eşya depolama şirketimizi tercih etmenizde fiyattan da önemli olanda eşyanızı emanet edeceğiniz şirketin ailenizden biri olmasıdır. Şirketimiz eşya depolama alanında uzman ve yılların verdiği tecrübe ile çalışmaktadır. Depolama alanımız eşyalarınızın başına gelecek sıkıntıları en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır. Bunun yanında eşyalarınız sigortalanmaktadır. Sigortalanan eşyalarınız 7/24 kamera ve güvenlik birimlerimizce hırsızlıklara karşı korunmaktadır. Hırsızlıklar dışında doğal afetlerde önemli bir sorundur. Yangında depolama alanlarında büyük bir sorundur. Şirketimiz depolama alanının yangın teknolojileri ile donatılmış ve akıllı söndürme sistemleri ile korunmaktadır. Eşyalarınızı almak istediğiniz gün bize haber vererek evinize kadar teslim edebileceğimiz gibi İstanbul eşya deposu hizmeti de vermekteyiz. İstediğiniz zaman istediğiniz yere eşyalarınızın teslimini yapmaktayız. Maltepe eşya depolama hizmetlerimizde bölgede sunduğumuz hizmetler arasında yer alır. Ümraniye eşya depolama sektörün lider bir firma olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Depolanacak eşyalarınız adresinizden alınarak depolarımıza nakliyesi yapılmaktadır.