Ümraniye Eşya Depolama

Ümraniye İstanbul’ un en fazla nüfus ve hanesine sahip olan bölgelerinden bir tanesi olduğu için Ümraniye eşya depolama hizmetlerine çokça gerek duyulmaktadır. Bu ihtiyaçtan dolayı depolama alanında birçok firma bu hizmeti vermeye çalışsa da yetersiz deneyim ve imkanlar sebebiyle birçok müşteri mağdur olmaktadır.

Şu anda Ümraniye bölgesinde halka en iyi ve en donanımlı Ümraniye eşya depolama hizmetini sunan firma bizleriz. Başarılı işlerle adından söz ettiren Üçeller Depolama firmamız, depolama hizmetleri kapsamında en iyi imkanlarla müşterileri için bir araya getirmektedir. Ümraniye eşya deposu ile müşterilerimize sunduğumuz çokça alternatif depolama alanı ve birçok farklı taşıma yöntemine sahibiz. Bizi tercih eden kişilerin bu süreci daha keyifli ve huzurlu şekilde geçirmelerini sağlıyoruz.

Ümraniye kiralık eşya depolama konusunda sizlere sonuna kadar yardımcı olmak için 7 /24 hizmetlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Yıllardır aynı işi aynı kalite ile ortaya koyan firmamız sizler için her zaman en iyisini istemektedir. Bugüne kadar sayısız eşya depolama hizmeti gerçekleştiren bizleri firma olarak motive eden en güzel şey müşterilerimizin yaptığımız işlerden memnun olmasıdır.

Müşterilerimizin bizlerden alacakları hizmet konusunda tüm süreci en ince ayrıntısına kadar düşünüyor ve işimizi asla şansa bırakmıyoruz. Biliyoruz ki başarılı bir iş ortaya koymak için şansa değil sıkı ve disiplinli bir şekilde çalışmaya ihtiyaç bulunmaktadır.

Ümraniye depolama firması olarak eşya depolama ve nakliyat işlerinde kendimize sonuna kadar güveniyor, yaptığımız her işin altına da imzamızı atıyoruz. Yaptığımız işi asla üstün körü yapmıyoruz. Gerek depolama süreci öncesi gerekse depolama tamamlandıktan sonra müşterilerimize sıkıntı yaşadıkları tüm konularda kendilerine yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Bizler müşterilerimize yalnızca güven, başarı ve kolaylığı sunmuyoruz, tüm bunların yanında en donanımlı araçlar ve personeller ile onları buluşturuyor. Depolama süreci boyunca tek bir kalem dahi oynatmalarına gerek bıraktırmıyoruz.

Ümraniye Eşya Depolama Hizmetimiz

Firmamız Ümraniye eşya depolama süreçlerinde en iyi ve başarılı işi ortaya koymak için piyasada bulunan en kaliteli araç ve malzemelerle birlikte çalışmaktadır. Elbette bu kaliteli malzemelerin de yine nitelikli elemanların elinde en doğru şekilde kullanılmasını sağlıyoruz.

Ümraniye Eşya Depolama Ücretleri
Ümraniye Eşya Depolama Firması

Ümraniye ev eşyası depolama firmamız tüm bu saydığımız prensipler çerçevesinde faaliyetlerini haftanın her günü 7/24 sürdürmektedir. Sahip olduğumuz bu başarıyı üç temel şeye borçlu olduğumuzu söyleyebiliriz.

Firmamız aracılığıyla Ümraniye eşya depolama hizmetini almak isteyen kişilerin, işletmemize ait olan web sitesi üzerinde yer alan telefon numaralarını arayarak doğrudan kurumumuzla ya da müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeleri yeterli gelecektir.

Bununla birlikte dileyen müşterilerimiz firma ofislerimizi bizzat ziyaret ederek merak ettikleri her konu hakkında bilgi alabilir ve Ümraniye eşya depolama hizmeti talebinde bulunabilirler.

1) Profesyonel Ekip

Firmamızda aktif olarak çalışan tüm personellerimiz işinin ehli, paketleme, monte ve de monte, toplama, taşıma ve diğer birçok konuda uzmandırlar. Elemanlarımızın her biri profesyonel eğitim almış ve bu konuda çok fazla deneyimi bulunan kişilerdir.

Personellerimiz özellikle günümüzde yaşanmakta olan Covid 19 salgın hastalığının neden olduğu pandemi sürecinde temizlik ve hijyen gibi konulara oldukça fazla dikkat etmektedirler.

Ümraniye ev depolama hizmeti boyunca tüm elemanlarımız maske, mesafe ve hijyen üçlüsüne çokça dikkat ederek çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürmektedir. Bu nedenle içiniz oldukça rahat olabilir, firma olarak tüm tedbirlere uyarak sizlere bu güveni sonuna kadar sağladığımızı bilmenizi isteriz.

2) Araç ve Materyaller

Ümraniye ev eşyası depolama sürecinin başından sonuna kadar kullanılan her bir materyal ve malzeme işinde uzman olan kişiler tarafından bizzat seçilmektedir. Her biri depolanacak ve taşınacak olan eşya ve mala uygun olacak şekilde satın alınmaktadır.

Her zaman müşterilerine en iyi kaliteyi ayaklarına getirmeye çalışan firmamız kullanılan materyaller konusunda oldukça hassas çalışmaktadır. Malzeme ve materyal konusunda asla ucuza kaçmayan firmamız müşterilerine standart üstü konforda en güvenilir depolama ve nakliye hizmetini sunmaktadır.

Ümraniye Eşya Depolama Firması
Ümraniye Eşya Depolama

Nakliye araçlarımızın temizliği ve sağlamlığı yanında filomuzun en yeni ve tam özellikli araçlarla doludur. Araç içlerimizin özellikle bu pandemi döneminde hijyenine daha da dikkat ediyoruz. Her taşıma sonrası rutin olarak uyguladığımız geniş temizlik ve hijyen protokollerine ilaveten dezenfeksiyon işlemlerini de eklemiş bulunmaktayız.

Araç içlerine eşyalar kapalı halde yerleştirilse de iç temizliği her zaman çok önemlidir. Araç içlerinin her daim kokusuz, nemsiz, kir ve mikroptan tam olarak arınmış olması bizler için önemli olduğundan düzenli olarak temizliklerini yaptırmaktayız.

3) Ümraniye Eşya Depolama Sözleşmesi

Taşıma ve depolama süreçlerinde teminat ve hakların korunması oldukça önem verilmesi gereken konulardan bir tanesidir.  Ümraniye kiralık depo firması olarak müşterilerimizin bütün durumunu göz önünde bulundurarak onları daha da güvence altında tutacak sözleşmeyi kendilerine sunuyoruz.

Bu sözleşmeler için kısaca her iki tarafın imzaladığı karşılıklı var olan güvenin yazıya dökülmüş halidir diyebiliriz. Bizler Ümraniye ev eşyası depolama firması olarak müşterilerimizin depolama öncesi hizmet almaya karar vermeden dahi takıldıkları her konuda onlara yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Aynı şekilde depolama sürecinde de herhangi bir sıkıntı oluşması halinde elimizden geldiğince kendilerine destek oluyoruz.  %100 müşteri memnuniyeti kazanmak için sıkı çalışan firmamız için müşterilerimizin memnuniyeti ve hoşnutluğu her şeyden önce gelmektedir.

Ümraniye Eşya Depolama Fiyatları

1+1 Ümraniye Kiralık Depo : 250 ₺ – 400 ₺
2+1 Ümraniye Kiralık Depo : 400 ₺ – 550 ₺
3+1 Ümraniye Kiralık Depo : 550 ₺ – 700 ₺
4+1 Ümraniye Kiralık Depo : 700 ₺ – 850 ₺

Eşyalarınızın yoğunluğuna göre net aylık ücret belirlenmektedir.

Eşya depolama hizmetlerimiz de ücret olarak sabit bir miktar belirlenmemektedir. Ümraniye eşya depolama hizmetlerinde alınacak olan ücret için birçok değiştirici faktör bulunmaktadır. Bunlardan en temel olanlarını yazarsak kullanılan malzeme türü ve miktarı, kullanılan araçların büyüklüğü, depo edilme süresi, ekstradan müşterinin talebi doğrultusunda istediği ürün ya da hizmetlerdir. Çalıştırılacak olan personel sayısı, monte ve de monte edilen eşyaların miktarı gibi daha birçok şeyi sayabiliriz.

Ümraniye Kiralık Eşya Depolama

Ümraniye eşya depolama şirketi olarak başarılarımızın temelinde kuşkusuz müşterimize verdiğimiz değer yatmaktadır. Biz bölgemizde hizmet verirken ihtiyaç duyulan taleplere karşılık hizmet sunarız. Sizin memnuniyetiniz bizim başarımızdır.  Ev eşyası depolama ne kadar çok ihtiyaç hali yaratsa da ofis eşyaları depolamada aynı şekilde ihtiyaçtır. Alanda yer açılması açısından eşya depolama büyük bir rahatlıktır.

Ümraniye Eşya Depolama Firmaları
Ümraniye Eşya Depolama Hizmeti

Eşya depolama artık hemen herkesin ihtiyacı halinde olup; evde kalan eşyalar ya da kullanılmayanların depolanması halidir. Biz Ümraniye eşya depolama ile; eşya depolama konusunda en profesyonel yaklaşımla, en iyi iletişimle en doğru hizmeti alırsınız. Ümraniye kiralık eşya depolama firması seçerken mutlaka TSE belgesine sahip olması ve kurumsal firma olma özelliği taşıması gereklidir.

Çalışan bütün personellerin sigortalı olması ve konusunda eğitimli ve tecrübeli olması gereklidir. Nakliye öncesi mutlaka ekspertiz raporu hazırlanmalıdır. Yapılacak işin günü ve saati belirleyicidir ve bu belirlilik hali güvenle eş değerdir. Bu kapsamda ;

  • Yılların verdiği tecrübe, ev eşyası depolanmasında her zaman en iyisi olma, referans payının olması
  • Eşyaların zarar gelmemesi adına sigortalı olması
  • Teknolojik asansör ile eşya taşımada riskli durumlardan uzak kalma
  • Hijyene özen verme
  • Çünkü biz değere, öneme hassasiyetle yaklaşan bir firmayız.
  • Tüm personelimiz alanlarında uzmandır, donanımlıdır, tecrübelidir.

Eşya depolamada bir eşyanın paketlenmesinden taşınmasına kadar bilinçli bir hizmet vardır. Bu da geçmişinin depolamada iyi bir hizmetin adı olduğunun gerekçesidir. Eşya depolama firması olarak felsefemiz her zaman hizmettir.

Ümraniye Depo Kiralama Hizmeti

Eşya depolama, nakliye sektöründe son yıllarda ciddi ivme kazanan hizmetlerden biri haline gelmiştir. Farklı farklı nedenlerle ev boşaltılması, geçici ya da kalıcı farklı bir şehre gitme zorunluluğu, kentsel dönüşüm gibi durumlar karşısında eşyaların depolanması gerekliliği doğar. Eşya depolama hizmetinde beyaz eşyalardan, mobilyalara kadar her detay depolanabilir.

Eşya depolamada kilit nokta doğru paketlemedir. Doğru paketlenmeyen eşyalar risk altında olup aynı zamanda zarar görmeye meyilli hale gelir. Bu tür durumda olan eşyalar taşınma esnasında darbelere ya da hasarlara maruz kalabilir. Bu nedenle paketlemede görevli olan personel eşyanın içeriğine uygun paketleme yaparak yüklemeye hazır hale getirir.

Ümraniye Ev Eşyası Depolama
Ümraniye Eşya Depolama Firması

Depolama firmaları; profesyonel ekipler eşliğinde eşyaları uygun ortamlarda muhafaza eder. Her eşya öncesinde bir sınıflama kapsamında olduğundan depoda da uygun ortamlara yerleşimi sağlanır. Böylelikle herhangi bir riskli durumla karşı karşıya kalınmaz. Mesela serin bir ortamda kalması gereken eşyalar uygun depolarda muhafazası sağlanır.

Kırılacak eşyaların muhafazası da son derece önem taşıyan kısımlardan biridir. Depolama alanlarında sürekli bir giriş çıkış söz konusu olduğundan kırılacak eşyaların zarar görme olasılığı yüksektir. Bu durumla karşı karşıya kalmamak için kurumsal bir firmanın kırılacak eşya alanında depolama hizmetini tercih etmek en doğru yaklaşım olacaktır.

Eşyaların saklanması hali uygun koşulların karşılanması anlamı taşır. Bunların başında da doğru havalandırma sistemi gelir. Doğru havalandırma yapılmayan eşya depolarında eşyaların neme maruz kalması ve kokması söz konusudur. Güvenlik olması gereken ikinci özelliktir. Depo odaları kameralarla gözetim altındadır. Sürekli izlenir. Güvenlik personelleri tarafında da ayrıca güvenliği sağlanır.

Ümraniye Kiralık Depo Hizmeti

Eşyaların güvenceli olarak depolanması için resmi bir belge olan sigortalı depolama esas koşuldur. Böylelikle eşyaların her türlü riske karşı korunması sağlanır. Sigorta sözleşmesi ile garanti altında olur.

Ümraniye kiralık eşya depolama hizmetlerinde uygun fiyat politikası da aranan kriterlerden biridir. Kaliteden ödün vermeden, profesyonellik ve uygun fiyatlı depolama hizmeti her zaman aranılan firma özelliklerinden biridir. Eşyalarınızın içeriği, âdeti ve mesafe gibi koşullar fiyata etki eder.

Nakliye sektöründe eşya depolama ihtiyacının her geçen gün de artış göstermesi; yeni gelişmelere hazır olma gerekliliği demektir. Müşteri memnuniyeti sektör için olmazsa olmaz kuraldır. Güven, kalite, profesyonellik, deneyim varsa gözünüz arkanızda kalmaz. Ümraniye ev eşyası depolama firması olarak bu hizmetleri en iyi şekilde yerine getirmekteyiz.

Ümraniye Eşya Depolama Hakkında Sorular

Ümraniye eşya depolama hizmetinde eşyaların boyut ve türü konusunda kısıtlama var mı?

Hayır, firmamız müşterilerimizin talep ettikleri hiçbir isteğe kota getirmemektedir. Bunun yerine işletme olarak her müşterinin olası gelebilecek talebine karşılık öncesinden hazırlık yapıyor ve hemen hemen her boyutta olan depolama alanlarını elimizde bulunduruyoruz.

Ümraniye ev eşyası depolama alanında nelere dikkat etmektesiniz?

Eşya depolama sırasında dikkat ettiğimiz işler; eşyaların yeterli büyüklükteki bir depo içerisine yerleştirilmesi ve depolanan eşyaların türüne göre iç alanın optimum atmosfer koşullarına sahip olmasıdır. Temelde bu iki faktörü dikkate alarak müşterilerimizin her boyut ve ebatta olan tüm türlerdeki mal ya da eşyalarını depoluyoruz.

Ümraniye ev depolama hizmetinde ekspertiz yapıyor musunuz?

Evet, eşya depolama sırasında müşterilerimize ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Eşyalara ekspertiz uygulaması; ekspertiz kapsamında olan eşyaların tek tek incelenmesini ve her bir eşyanın durumuna göre değer biçilmesi anlamına gelmektedir.  Bu da müşteri eşyalarından herhangi biriyle alakalı kayıp ya da sıkıntı gibi olumsuz durumlar yaşadığında, eşyaya biçilen değere göre tam olarak hakkını alabilmesini sağlamaktadır.

Ümraniye eşya depolama da fiyatlar nasıl belirlenir?

Eşya depolama fiyat değişiklikleri depolanacak eşyanın hacmine göre değişir. Bir başka değişiklik durumunda kişiye özel odalı sistemlerden tercih halindedir. Bazen kampanyalar yapılabilmektedir. Her ne şekilde olursa olsun kalite olmazsa olmaz kuraldır.

Ümraniye eşya depolama hizmetinde nakliye ücreti bu işleme dahil midir?

Hayır dahil değildir. Depolanacak eşyanın yoğunluğuna göre nakliye araçlarının ayarlaması yapılır. Dolayısıyla küçük bir araçla büyük bir aracın fiyat değişikliği söz konusudur.