Üsküdar eşya depolama alanında garantili hizmet ile sizlerle olan firmamız, bu alanda güvenilir hizmetleri ve dürüst iş ahlakıyla faaliyet göstermektedir. Ev eşyalarınız için kişisel bölümler oluşturulmuş depo alanlarına sahibiz.

Üsküdar Eşya Depolama Hizmeti
Üsküdar Eşya Depolama – Salon

Şehir hayatı, sunduğu birbirinden çeşitli avantajların yanında ev yaşantısı konusunda bazı durumları beraberinde getirmektedir. Çoğu zaman insanlar yaşadıkları evleri, şehrin kalabalığından, gürültüsünden ve stresinden kaçmak için güvenilir bir liman olarak görmektedir. Tabi bunu sağlamak içinde yaşanılan alanın buna uygun olarak düzenlenmesi önemlidir. Bu gibi durumlarda bazı eşyalar fazlalık olarak görülebilir ya da kullanılmasa bile atılmaya kıyılamayan, hatırası olan eşyalar olabilir. Bu gibi durumlar söz konusu olduğunda eşya depolama firmaları yardımınıza koşmaktadır.

Üsküdar eşya depolama konusunda da firmamız, sunduğu kaliteli, güvenilir ve pratik çalışmaları ile sizlerin yanındadır. Eşya depolama konusunda Üsküdar ilçesinde sizlere kaliteli hizmetler sunuyoruz. Eşya depolama alanlarına sadece fazlalık olarak görülen ya da atılmasına kıyılamayan eşyalar için ihtiyaç duyulmaz.

Taşınmanın bazı süreçlerinde, iş nedeniyle veya başka sebeplerle kısa süreli olarak başka şehre ya da ülkeye gidilmesi durumunda ihtiyaç duyulur. Evlilik hazırlığı çerçevesinde alınan eşyaların yeni eve taşınmasına kadar geçen süreçlerde ve buna benzer durumlarda eşya depolama alanlarına gerek duyulabilir. Bunlara benzer her türlü durumlar için eşya depolama alanına ihtiyacınız olduğunda firmamız sizlere kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Üsküdar eşya deposu firmamız, çeşitli nedenlerle ihtiyaç duyduğunuz depoları eşyalarınızın en iyi şekilde korunmasını sağlayacak biçimde tedbirler almaktadır.

Üsküdar Ev Depolama

Üsküdar ev depolama firmamız, sahip olduğu deneyim ve işinde ehil çalışanları ile sizlere titiz ve garantili hizmet sunmaktayız. Depolanması gerek bazı eşyalar çok narin olabilmekte ya da müşterilerimiz için çok değerli olabilmektedir. Bu gibi durumlarda müşterilerimizin aklının arkada kalmaması için son derece özenli çalışmalar sunmaktayız.

Üsküdar Eşya Depolama Firmaları
Üsküdar Eşya Depolama – Çamaşır Makinesi

Üsküdar kiralık eşya depo alanlarımızı sürekli olarak temizlemekteyiz. Depolarımızın temizliğinden, nem, rutubet gibi olumsuz durumlardan etkilenmediğinden emin olmadan çalışmaya başlamıyoruz. Eşyaların en güvenilir şekilde saklanabilmesi için gerekli olan bütün kontrolleri en ince ayrıntısına kadar gerçekleştiriyoruz.

Sigortalı nakliye imkanıyla depolarımıza taşınan eşyalarınız son derece emin ellerde korunmaktadır. Kemirgen ve haşere gibi canlıların eşyalara zarar vermemesi için düzenli aralıklarla ilaçlama ve dezenfekte işlemleri yapılmaktadır. Üsküdar eşya depolama alanında kaliteli hizmeti sunmak isteyen firmamız, bu kapsamda müşterilerine sunabileceği her türlü hizmeti iyi şekilde sunma çabasındadır.

Bu ve benzeri pek çok hizmetin en kaliteli şekilde sunulduğu Üsküdar eşya depolama firmamız, temiz nakliyat hizmeti çalışmaları ve müşteri memnuniyetini her zaman ilk sıraya koyan anlayışı ile sizlerledir. Tüm bu güvenilir ve işlevsel çalışmalarını uygun fiyat garantisi ile sizlerle buluşturmaktadır.

Üsküdar ev depolama firması olarak oluşturduğumuz depolama alanları sektörde en iyi imkanların sunulduğu ve son teknolojinin kullanıldığı tek depolama alanıdır. Depolama alanlarımız deprem, sel ve yangın gibi doğal afetlere karşı gerekli önlemlerin alındığı alanlardır. Eşyalarınızı depolarımızda her türlü kötü duruma karşı güvenle muhafaza etmekteyiz.

Üsküdar Eşya Depolama Hizmetimiz

Üsküdar eşya depolama hizmeti her firmanın verebileceği bir hizmet değildir. Depolama işinden anlamayan diğer firmaları tercih etmeniz durumunda hem eşyalarınız zarar görecek hem de sizler maddi zarara uğramış olacaksınız. Eşya depolama işi ciddiyet ve özenle yapılacak bir iştir. Firmamız alanında uzman çalışanları ile eşyalarınızı en iyi şekilde muhafaza etmektedir.

1) Depolama Sözleşmesi

Firmamız eşya depolama hizmeti için anlaşma yaptığı müşterilerinin tamamı ile depolama sözleşmesi imzalamaktadır. Sözleşme imzalanmasının nedeni hem firmamızın hem de müşterilerimizin uyması gereken yükümlülüklerinin resmiyete dökülmesidir. Depolama sözleşmesi içerisinde müşterimizin depolanmasını istediği eşyalarının sayısı ve eşyaların depolama alanlarımızda depolanacağı süre yer almaktadır. Ayrıca sözleşme de tercih edilen depolama paketi ve ödemelerin nasıl yapılacağı da yer almaktadır.

2) Depolama Alanlarımız

Üsküdar eşya depolama hizmeti verirken depolama alanlarımızın sektör içerisinde en iyi hizmetin verildiği depolama alanı olması konusunda oldukça dikkatliyiz. Depolama alanlarımız sektörde hizmet veren diğer firmaların sunamayacağı imkanlarla donatılmıştır. Sektördeki 20 yıllık tecrübemizle depolama alanlarımızda da farkımızı ortaya koyuyoruz. Depolama alanlarımız eşyaların zarar görmeden muhafaza edilmesi dikkate alınarak tasarlanmıştır. Depolama alanlarımız;

  • Nem ve rutubet bulundurmayan
  • Böceklere ve haşerelere karşı düzenli olarak ilaçlanan
  • Kamera ve güvenlik sistemleri ile 7/24 korunan
  • Belirli aralıklarla temizlenen ve dezenfekte edilen alanlardır.

3) Marangoz Hizmeti

Firmamız çalışanları depolama alanlarımızda muhafaza edilecek eşyaları evlerinizden bizzat teslim almaktadır. Bazı eşyaların nakliyesinin ve depolanmasının kolaylaşması için parçalarına ayrılması gerekebiliyor. Çalışanlarımız bunun için sizlere marangozluk hizmeti vermektedir. Mobilyalarınız, beyaz eşyalarınız ya da dolaplarınız küçük parçalara ayrılarak paketlenir ve depolama alanlarımızda muhafaza edilir. Depolama hizmeti sonrasında çalışanlarımız parçalara ayrılan eşyalarınızı tekrar birleştirerek kurulumunu da yapmaktadır.

4) Garantili Hizmet

Firmamızın müşterilerine verdiği hizmetlerin tamamı firmamızın güvencesi altındadır. Eşyalarınızın paketleme, nakliye ya da depolama süreçlerinde zarar görmesi durumunda maddi zararınız firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu sayede eşyalarınızın zarar görmesi durumunda hiçbir maddi zarar uğramamış olursunuz

Üsküdar Ev Eşyası Depolama

Üsküdar ev eşyası depolama alanında garantili hizmet alabilmeniz için tüm gücüyle çalışan firmamız, güvenlik tedbirleri kapsamında da son derece detaycı davranmaktadır. 7 gün 24 saat güvenlik kameraları ile izlenen depolarımız son derece güvenilirdir.

Üsküdar Eşya Depolama Ücretleri
Üsküdar Eşya Depolama Hizmeti

Kameralar ile sürekli izlenen depolarımızda hırsızlık gibi istenmeyen olayların önüne geçmek adına her türlü önlem alınmıştır. Güvenlik konusundaki bu titiz yaklaşımımız çalışmalarımızın her aşamasında aynı şekilde devam etmektedir.

Depolanmasını istediğiniz eşyalarınız en kaliteli malzemeler ile çalışanlarımız tarafından paketlenmektedir. Bu süreçte kullanılan malzemelere tamamen size özeldir ve sıfırdır. Eşyalarınız en titiz ve özenli şekilde paketlenmektedir. Bu süreçte eşyalarınızın başına bir hal gelmesi durumunda zarar firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Üsküdar ev eşyası deposu firmamız, paketleme işlemlerinden sonra eşyalarınızı dikkatli bir şekilde araçlarımıza yükleyerek depolarımıza taşır. Eşyalara uygun alana sahip depomuza yerleştirilen eşyalarınız türlerine göre gruplandırılır ve etiketlenir. Ardından dilediğiniz süre boyunca güvenli bir şekilde saklanır.

Tüm bu süreçler en ince ayrıntısına kadar planlanmakta ve uygulama geçilmektedir. Ev eşyası depolama ve nakliye alanında sahip olduğumuz tecrübe ve deneyim sayesinde sizlere kaliteli hizmetler sunulmaktadır.

Depolama hizmetlerinde güvenlik anlamında alınması gereken her türlü önlemi en ince ayrıntısına kadar özenle almaktadır. Nem, rutubet, güneş ışığı gibi faktörler eşyalar üzerinde olumsuz etkiler oluşturmakta ve onları çürütebilmekte, ya da kullanılamaz hale getirebilmektedir. Bu gibi durumlara karşı firmamız bütün tedbirleri almaktadır.

Üsküdar Eşya Depolama Fiyatları

Üsküdar eşya depolama hizmetleri kapsamında sunduğu çalışmalar ile sizlerin memnuniyeti için çaba gösteren firmamız, fiyat konusunda da sizler için bir tutum sergilemektedir. Kaliteli, güvenilir ve titiz çalışmalarımız karşılığı sizlere uygun fiyat garantisi sunmaktayız.

Üsküdar Eşya Depolama Hakkında Sorular

Uzun süreli depolama durumlarında eşyalarda çürüme gibi sorunlar oluşur mu?

Firmamız, böyle bir durumun yaşanmaması için gerekli bütün tedbirleri almıştır. Ayrıca personellerimiz bu gibi konular hakkında son derece eğitimli ve tecrübelidir. Ayrıca düzenli olarak gerekli kontroller, ilaçlamalar ve dezenfekte işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Hırsızlık gibi olayların önüne geçmek için gerekli tedbirler alındı mı?

Hırsızlık olaylarına karşı gerekli tüm tedbirler gerek insan gücü gerekse teknoloji kullanılarak alınmış durumdadır. Depolarımız 7 gün 24 saat sürekli olarak güvenli kameraları ve çalışanlarımızca izlenmektedir.

Nakliye halinde eşyaların başına bir şey gelmesi durumunda zarar karşılanıyor mu?

Bu durumlarda meydana gelen zarar firmamız tarafından karşılanabilmektedir. Üsküdar eşya depolama firmamız, çalışmaya başlamadan önce sigorta işlemleri ve sözleşme ile bu gibi durumlara karşı önceden önlem almaktadır.

Üsküdar Kiralık Depo Hizmeti Alan Müşterilerimiz

Üsküdar Eşya Depolama  Ücreti
Üsküdar Eşya Depolama – Mobilyalar

1 yıllık bir süreçte askerlik görevi yapmak için Üsküdar’daki evimi boşaltarak askere gitmek istedim. 1 sene boyunca boşuna kira vermek istemiyorum. Eşyalarımız için depo kiralamak istedim. Böylesi daha hesaplıydı. 1 sene boyunca eşyalarıma çok iyi bakılmış. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım.

⭐⭐⭐⭐⭐ Ali ALPYILMAZ ( Mühendis )

Çalıştığım şirket tarafından 2 yıllık bir süreç için yurt dışındaki ofisimize gönderildim. Bu nedenle oturduğum evden ayrıldım ve eşyalarım için bir depo kiraladım. Döndüğümde eşyalarımı aradan sanki 2 yıl değil de 2 saat geçmiş buldum. Hiçbir sorun yoktu. Bu kaliteli hizmet için teşekkür ederim.

⭐⭐⭐⭐⭐ Esra BELİN ( Bilişim Uzmanı )

Eğitimim için 1 yıllık bir süreçte başka bir ile yerleşmek durumunda kaldım. Bu süreçte eşyalarımı depo kiralayarak tutmak istedim. En hesaplı yöntem buydu. Eşyalarımı firmanıza emanet ettim. Son derece kaliteli ve güler yüzlü bir hizmet aldım.

⭐⭐⭐⭐⭐ Selim ARSLAN ( Akademisyen )